Geçmişten Bugüne Bluz Modası

                                                    

Sizleri olduğunuzdan daha zarif, daha nazik gösteren bluz modelleri bu sezon da popülaritesine tuğlalar koymaya devam ediyor. Gün geçmiyor ki bir bluzun uyum sağlayamayacağı kombinasyonlar görülsün. Özellikle çalışma ortamında, ofis ortamında çok sık tercih edilen ve rahatlığı ile ön plana çıkan bluz modelleri, bayanların olduğu kadar bayların da dikkatlerinden kaçmıyor.

Bluzlar Nasıl Kombinlenir?

Genellikle tek parça giyinmek isteyip rahat rahat hareket edebilme arzusunda iseniz bluz modelleri tam size göre olan kıyafet türüdür. Son zamanların trendi olan tek renk bluzlar bir hayli çok tercih ediliyor fakat birden fazla renk özelliği olan bluz modelleri de özellikle bayanların gözünden kaçmıyor. Özel günlerde, doğum günlerinde, sevgililer gününde dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz bluz modelleri mevcuttur. Geçmişten günümüze her zaman gündemde olan ve moda olmaktan hiç kurtulamayan bluzlar günümüzde genellikle koyu renkli olarak erkekler tarafından çok sık tercih ediliyor.

Sevgilisine ya da eşine ve ya arkadaşına hoş bir sürpriz yapmak isteyenlerin adeta yardımına yetişen bluz modelleri gerek renkleri ile gerekse desen ve şekilleri ile sizin beğeninizi kazanacak ve birbirinden farklı tarzlara kolaylıkla uyum sağlayabilecektir.

Giydiğiniz bir pantolonu ya da eteği sıkıcı olmaktan kurtaran bluzlar en zor zamanlarınızda yanınızda olarak en büyük yardımcınız olmaya devam ediyor. İsterseniz bir kumaş pantolonla, kloş bir etek ve stiletto ayakkabı ile çok şık bir kombin olacak olan bluz modellerini , http://www.network.com.tr/bluz-penye-modelleri adresinden araştırıp hemen kendinizi şımartmalısınız!

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: