Geleneklerimizi Yaşatıyoruz

Geleneklerimiz ve kültürümüz gereği hepimiz lokmalara bayılırız. Zaten kültürümüzde tatlılara fazlaca yer verilmiş olup her yerde tatlıcılara rastlarsınız. Fakat dediğimiz gibi lokmaların bizler için yeri ayrıdır. Bir özel yemek davetinde, mevlitlerde, cenazelerde, sünnet düğünlerinde, nişan merasimlerinde kısaca her yerde lokma görebilmeniz mümkün. Yaşadığımız kültürün etkisiyle de lokmalar genellikle hayır lokması olarak döktürülür ve dağıtılır. Çünkü lokma dediğinizde hemen birileri için hayır yapıldığı aklımıza gelir. Bu durumda lokmalarımızın hayırlarımızla özdeşleşmiş olduğunu göstermektedir. Lokmalar hem bereketli ve oldukça da artırımlıdır. Zaten yapıldığında da birçok kişiye göre yapılarak çok kişinin nasiplenmesi sağlanır. Hayır lokmalarının en kıdemlisi ve en kalitelisi de şüphesiz helallokmaci.com sitesinde mevcuttur.

Firmamız yılların tecrübesi ve kaliteyle sizlere en iyi hizmeti sağlamak için çalışmaktadır. İstanbul’ da hizmet veren firmamız sizleri hiç uğraştırmıyor. Siz dilediğiniz kadar 500, 5000, 50000 sipariş veriyorsunuz biz de hem paketlemesini yapıyor, hem sizlere ulaştırıyor hem de dağıtımını yapıyoruz. Hatta misafirleriniz sıcak sıcak tüketsin diye sizlere mobil araçlarımızı ve çalışanlarımızı yönlendiriyoruz. Dediğimiz gibi müşteri memnuniyeti ve kaliteden asla ödün vermeyen firmamız lokmalarımızın içeriğiyle de ilgili gerekli güvenceyi size sağlıyor. Lokmalarımızın içinde hiçbir şekilde katkı maddesi, gıda boyası veya glikoz şurubu yoktur. Tamamen helal sertifikalıdır. Hayır lokmasında kendimize rakip tanımıyoruz.

Siz müşterilerimizin layık olduğu helal lokmaları üretmekten gurur duyuyoruz. Artık birçok gıda maddesinde maalesef ki farklı katkı maddelerine rastlıyoruz. Bu da bizim sağlığımız çok ciddi şekilde etkileyerek ileride çok ağır hastalıklara yol açıyor. Bizlerde bunun farkında olarak hem sizlere hem de çocuklarınıza firmamızın helal sertifikalı hayır lokmasını tavsiye ediyoruz. İster düğünlerde, ister cenazelerde olsun her zaman hizmetinizdeyiz. Bizlere web sitemizdeki iletişim numaralarımızdan ulaşarak siparişlerinizi verebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: