Google’ın Akıllı Telefonu Moto X Tanıtıldı

Google akıllı telefon piyasasındaki rekabeti kızıştırmaya aday görünen yeni akıllı telefonu Moto X’i tanıttı. Motorola markasını satın alan Google önümüzdeki yıllarda piyasanın en büyük akıllı telefon üreticisi olmak için kolları sıvadı. Google yetkililerince tanıtılan Moto X modeli tüm dünyada yankı uyandırırken, Google tanıtım sonrası sessizliğini koruyor.

Gorilla Glass desteğine sahip olmasıyla ön plana çıkan akıllı telefon aynı zamanda kişisel zevk ve tercihlere de uygun bir biçimde satın alınabilecek. İnternetteki farklı renk ve modeller içinden kendine özgü kombinasyonlar çıkarabilecek tüketiciler yolla kişisel zevklerine uygun telefonlar satın alabilecek.

Google Moto X

Telefonun özellikleri arasında sayılan yaklaşık 13 cm boy, 6,5 cm en ve 1cm kalınlık kullanışlı ve zarif bir telefon olacağını ortaya koyuyor. Aynı zamanda ABD satış fiyatının da yaklaşık 199 Dolar olması biraz daha ucuz bir telefon olarak piyasayı etkileyebilme potansiyeli olduğunu gösteriyor.

Google’ın yeni telefonu Moto X daha çıkmadan hakkında en çok konuşulan telefon olma özelliğini kazanıyor. Yeni nesil telefonlar içinde en önemli teknolojik yenilikleri bünyesinde barındıran telefonun Google’ın sosyal medya atağını da güçlendireceği tahmin ediliyor. Kullanıma sunulan ancak rakipleri kadar çok ses getirmeyen Google Plus’ın telefonla entegre teknolojilere sahip olacağı ve daha çok tercih edilebileceği tartışılan görüşler arasında yer alıyor.

Moto X, hem Google’ın hem de Motorola markasının akıllı telefon piyasasına gecikmiş girişini sağlayacak önemli bir hamle olacak. Google mühendislerinin yeni nesil bu telefonla ne kadar başarı gösterecekleri önümüzdeki yıllarda ortaya çıkacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: