GTA5 Detaylı İnceleme

 

Her insanın rüyası istediği her şeyi özgürce yapabilme ve bunun hesabını vermeyeceği bir dünyada yaşamaktır. Caydırıcı cezalar, ahlaki normlar nedeniyle toplumsal hayatta yapılamayan çoğu davranışa bilgisayar oyunları içerisinde eğlenceli bir şekilde yer verildiğini görmekteyiz. Hiç şüphesiz böyle oyunlar kullanıcılar tarafından daha fazla tercih edilmektedir. GTA yani uzun adıyla Grand Theft Auto oyunu da bu oyunlardandır ve sürümlerini geliştirerek piyasaya sunmaya devam etmektedir. Son çıkan GTA 5oyunu, oyunun diğer sürümlerine göre daha gerçekçi olarak tasarlanmıştır ve kullanıcıları daha fazla memnun etmektedir.

GTA5 kullanıcıları sınırsız bir dünyaya davet etmektedir. Geliştirilen ortam gerçeğe çok yakındır ve oyuncuya daha özgür hareket etme imkânı sağlamaktadır. Olay örgüsü ve verilen görevler geliştirilerek kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Ayrıca geliştirilen grafikler sayesinde gerçek dünyaya daha yakın bir atmosfer oluşmuştur ve bu durum oyun kullanıcılarını oyunun içine daha fazla çekmektedir.

Gerçek hayatta hiç olmadığı kadar dövüş imkânı ve istenilen model araçla dolaşma şansı veren GTA’nın geliştirilen GTA5 sürümü kullanıcılar için daha cazip hâle gelmiştir. Özellikle seslerin ve olayların gerçekliğe yakınlığı çoğu zaman gerçek dünyadan uzaklaşmak ve kafa dağıtmak isteyen ama bir türlü hayattan sıyrılamayan kişiler için geçici de olsa kafa dağıtma ve başka bir dünyada özgürce dolaşma imkânı sunacaktır. Bu imkânı hâlâ denemeyenler ama bazen hayatın gerçekliğinden sıyrılmak isteyenler için GTA5 inanılmaz bir fırsattır.

One thought on “GTA5 Detaylı İnceleme

  • 22 Mart 2015 at 00:10
    Permalink

    GTA 5 PC Mİ YOKSA XBOX MU ? PC İSE LİNK ATARMISIN

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: