Güler Yüzlü Personeliyle Özel Bosch Servis Hizmetinizde!

Bosch teknolojisine güvenen biri olarak ürün kalitesi konusunda da hiçbir şüphem yok diyebilirim ancak servis hizmetleri konusunda uzun süre sıkıntı yaşadım ve birçok firma ile çalışmama rağmen bir türlü aradığım servis hizmetlerine ulaşamadım. Yakın zamanda bir tavsiye ile birlikte sanırım buldum diyebileceğim bir firma var ancak daha birkaç kez daha hizmet almam şart çünkü tam olarak karar veremiyorum. Size, hizmet aldığım süreci aktarayım ve bunun kararını da siz verin. Bosch özel servis firmasına kolayca ulaştım ve geç bir saat olmasına rağmen telefonum ilk aramamda açıldı, yani iletişim konusunda sorun yaşamayacağımız bir firma olarak ilk notumuzu düşebiliriz.
Güler yüzlü bir personel sizleri karşılıyor ve derdinizi, ürünlerinizin sorunlarını da detaylı bir şekilde dinliyor. Sorunun çözümü için eğer mümkünse teknik destek hizmeti sunmayı teklif ediyor. Bu da artılardan bir tanesi ancak ben servis talebi için aramıştım, bu yüzden hemen adres bilgilerimi ilettim. Zamanlama ve hız konusunda gerçekten muazzam bir firma ve hızlı bir şekilde adreslerinize ulaşıyorlar.

Özel Bosch Servis firması ekipleri, sorunu da kısa sürede halletmeyi başardı ama daha da önemlisi 1 yıl garanti belgesi de sundular. Daha önce hizmet aldığım servis firmalarında bunu görmemiştim ve birçok firma garantili hizmet vermeye çekiniyordu. Bu firmayı takdir ettim ve alacağım diğer servis hizmetleri ile birlikte biraz olsun yer alan soru işaretleri de gidecek diye düşünüyorum ve bana göre aradığım özel servis firmasını da buldum.

Sizler de bu firmaya ulaşmak ve servis hizmeti almak isterseniz 444 1 494 numaralı telefonu kullanabilir ve dilediğiniz an yine bu numara üzerinden servis taleplerinizi de kolayca verebilirsiniz. Web: Boschservismerkezi.org

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: