Güneş Gözlüğünde Marka

1978 yılında De Rigo Optik firmasının çıkardığı markalardan birisidir Police. Güneş gözlüğü üretimi ve yedek parça sağlamak amacı ile kuruldu. 1983 yılında, markalarından bir tanesi olan Police güneş gözlüğü üretmeye başladı. 2008 yılında Sesa Grup ile anlaşma imzalayarak Türkiye’de de faaliyetlere başladı. Şu anda Police markası, 31.yılına girmiş durumda.

Police Güneş Gözlüğü Modelleri

Police S1953; İtalyan stili ile Amerikan stilinin birleşimi, kaliteli ve şık bir tasarım sergiliyor. İnce çerçeveli, çerçeve rengi siyah, mezun gri lenslere sahip. 56 mm lens boyuna sahip. Lens malzemesi, polikarbonat.

Police Flash 2 S8849; erkekler için tasarlanmış bir model. Gri lens mezuna sahip. Çerçeve özelliği, siyah ve parlatılmış paslanmaz çelikten. 61 mm lens boyutuna sahip. Kol boyutu ise 135 mm. Köprü boyutu 13 mm. Çerçeve malzemesi karışık malzemeden üretilmiş.

Police S8967; boyut ML, erkekler için tasarlanmış, çerçevesi mat ve cilalı altından. Lens, polarize ve kahverengi. Çerçevesi, metal alaşım malzemelerden üretilmiş.

Police S1936; erkekler için üretilmiş şık ve kaliteli bir tasarım. M boyutlarında, kireç yeşil iç siyah mat bir çerçevesi var. Yeşil ayna lenslere sahip. Çerçevesi asetat (plastik) malzemeden yapılmış.

Police S8653; hem erkekler, hem de bayanlar için üretilmiş şık bir tasarım. ML boyutlarında üretilmiş. Siyah bir çerçeveye sahip. Lens polarize yeşil renkte ve 64 mm boyutlarında. Çerçeve malzemesi, metal alaşımdan. Mercek malzemesi, polikarbonat.

Kalitenin Adresi

Birbirinden şık ve kaliteli Police güneş gözlüğü, en uygun bizdeuygun.com’dan alınır. Daha fazla bilgi için http://www.bizdeuygun.com/police-gunes-gozlukleri adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: