Hublot Fenerbahce Saati

 

Seçkin saat markalarından Hublot Fenerbahce‘ye özel tasarımı tanıttı. Lüks Marka Türkiyede 3 büyük futbol takımının taraftarlarına özel saatini F1 king modeline uygun şekilde uyarladı

Saat birçok benzersiz özelliğe sahip, özel bir koleksiyon olarak üretildi. Bu yüzden de üretim sayısı sınırlı tutuldu, sadece 250 adet tasarlandı. Koleksiyondaki herbir saat ayrı ayrı numaralandırılacak.

F1 KingPower, doğrudan Formula 1 yarışlarından esinlenerek yüksek teknoloji ürünü malzemelerle üretilmiş. Zaten Formula 1’in hız üzerine kurulu bir yarış olduğunu düşünürsek, üretilen saatlerin de güç ve yüksek teknolojiden esinlenilerek tasarlanması çok normal.

Saatin çerçevesi birçok ufak delikle süslenmiş. Malzeme olarak  karbon fiber ve seramik kullanılmış. Kurma kolunun üstünde de bir düğme yer alıyor. Bu düğme 30 dakikalık kronometreyi çalıştırıyor.

Siyah kauçuk malzemesinin üzerine yerleştirilmiş timsah derisinden yapılmış kayışın üzerinde, kırmızı bir dikiş yer alıyor. F1 KingPower kasası ise Hublot’un sıkça kullandığı, 18 ayar beyaz Altını Hublot Fenerbahce Replika Saat Modeline ulaşmak için Tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: