HURMA FORM VE KAYISILI FİTOFORM YORUMLARI

 

Hurma içeriğinde bulunan demir ve potasyum mineralleri sayesinde metabolizmanın hızlanmasını sağlıyor. Aynı zamanda lifli bir bitki olması da onu zayıflamak için çok yararlı bir besin haline getirmektedir. Hurma form yorumlarında da görüldüğü gibi kullanıcıları tarafından sevilen bir ürün olmuştur.

Yemeklerden yarım saat önce içilmesi gereken tamamen bitkisel karışımdan oluşan, tokluk hissi vermektedir. Bu şekilde diğer günlere nazaran daha az yemek yediğinizin farkına varacaksınız. Bu diyeti yapanların 7 günde 3-5 kiloyu rahat bir şekilde verildiği ve hurma form yorumlarında görüldüğü gibi diyeti kullananlar hiç zorlanmamışlardır. Hücre içi yağ yakımı sağlayarak vücudunun oksijen harcamasını arttırıyor. Hurmanın diğer faydaları ise kansızlığa, kabızlığa, halsizliğe iyi gelmesidir. Yüksek besin değerinin yanında hurmaların antioksidan özelliklere sahip olduğu çeşitli araştırmalarda sonuca kavuşmuştur. Çağın hastalığı damar sertliği ve kolesterolü de engeller yok eder. Kan damarlarını yumuşatıcı etkisi de vardır.Kayısılı fitoform ile formda kalmak yalnızca fiziksel değil, ruhsal ve zihinsel sağlığı da içeren genel bir sağlıklı olma haline denmektedir. Beslenme ve fiziksel aktivite, formda kalmanın iki temel unsurlarındandır.

Modern yaşam biçimi ile gelen stres, hareket azlığı, sağlıksız beslenme alışkanlığı insan sağlığını sürekli olumsuzlukları da engelliyor. Kayısılı fitoform ile forma girmek isteyenler için uygun fiyatlarla tercihinize sunulmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: