İnce ve Zarif Görünümüyle LG G3

LG son teknolojiye uyarlanarak her geçen gün hızını artırıyor. Geçtiğimiz yıl çıkardığı G2 adlı amiral gemisi modeliyle sesini duyuran LG yüksek performansı ve ince görünümü yanında uygun fiyatlarla müşterilerine cazip gelmeye devam ediyor.

G2 Quad HD ekranlı amiral gemisi modelinin 5.2 inç ve 2080 x 1920 çözünürlük sunan ekranı, 2GB RAM ve 16GB hafızası ve Snapdragon 800 çip seti gibi daha birçok detaylı ve kullanışlı özellikleri karşısında artan talebe bağlı olarak LG, G3 modelini titiz çalışmaları sayesinde bir üst kademeye taşıdı. Bu yılın en iddialı ve en cesur telefonları arasında yerini alan LG G3, android modelleri arasında mükemmellikte bir kez daha başarılı oldu. Amiral modelleri arasında çekiciliği artıran G3, 5.5 inçlik Quad HD ekranı ve zarif tasarımıyla son teknolojinin uyumunu yakaladı.

Amiral Gemisinde Son Teknoloji “LG G3”

LG G3 modelinin özelliklerinden öncelikle göze 5.5 inçlik Quad HD ekran ve 3 GB RAM 32GB’lık hafıza göze çarpıyor. Ayrıca modelin uygun fiyatlarla geniş kitlelere ulaşması için 2GB RAM-16GB hafızaya sahip bir diğer versiyonu da var. G3 modeli aynı zamanda kamerası ve zarif ara yüzü sayesinde de dikkatleri üzerine çekiyor.

Telefonun ses konusuna gelince, G3 ileri teknoloji ile hazırlanmış ve oynayacağınız oyunlar ve videolar için sizlere mükemmel bir ses kalitesi sunuyor.Bu özellikler dışında G3 modeli bir tam gün için optimize edilmiş bataryaya sahip. Bu sayede telefonunuzu elinizden hiç bırakmamış olsanız bile pil ömrünüz uzun süre yetiyor. Sizlerde LG’nin ilginç tasarımı ve üstün performansıyla tanışmak istiyorsanız www.bizdeuygun.com/LG-G3-32GB.html  sitesine de göz atabilir ve uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: