İnstagram ve  twitter takipçi arttırma (doğal) yöntemleri nelerdir?

Dünyada ve Türkiye’de en çok kullanılan sosyal fotoğraf paylaşım alanı olan instagram gün geçtikçe kullanıcıları artmaktadır. İnsanlar instagramda belirli fotoğraflarını paylaşarak internet ortamında popüler olmak istemektedirler. Ayrıca çoğu insan bu sosyal fotoğraf paylaşım alanını fotoğraf günlüğü gibi kullanmakta her anını ölümsüzleştirmektedir. Bir diğer sosyal paylaşım alanı olan twetter’da insanların birbirleri hakkında bilgi sahibi oldukları, nerede, ne zaman, hangi mekanda bulundukları gibi daha bir çok konuda paylaşımlar yapılabilen bir sosyal paylaşım alanıdır.

Bu sosyal paylaşım alanını kullanan kişi ve kurumların birde takipçi arttırma sorunları bulunmaktadır. İnstagram ve twitter takipçi arttırma yöntemleri nelerdir diye düşünüldüğünde sizlere vereceğim bilgileri değerlendirmelisiniz. İnstagram’da takipçi sayısını arttırmak için, insanların genellikle hangi fotoğrafları beğendiklerine dikkat edin. Çektiğiniz bir fotoğrafı sky hashtagi ile etiketlerseniz bu hastag ile arama yapan birçok kullanıcının radarına girmiş olursunuz. Herkes beni takip etsin mantığından sıyrılarak sizlerde diğer kişileri takip edin. Çünkü takip edeceğiniz her kişi sizinde profilinizi merak edip sizi takip edecektir.

Twitter’da takipçilerinizi arttırmak için ise; paylaştığınız yazıların özgün olmasına dikkat edin, sizi takip edenler sizden ilginç şeyler isterler. Bunun için ilginç otel deneyimleri, ilginç yemek tarifleri, ilginç geziler gibi paylaşımlarınızı yaparak dikkat çekebilirsiniz. Gündemi, modayı takip ederek insanlara farklı alanlarda yol gösterin. Twitlerinizin akılda kalması için günde 15-20 adet twit atarak akıllarda kalıcı olabilirsiniz. Duyarlı ve kibar olan bir profile sahip olun aynı zamanda profilinizi tam olarak açıklayın insanlar sizin kim olduğunuzu tamamen öğrensinler. İnstagram ve twitter takipçi arttırma yöntemleri nelerdir sorusuna verdiğimiz cevapları değerlendirin, takipçileriniz artsın.

One thought on “İnstagram ve  twitter takipçi arttırma (doğal) yöntemleri nelerdir?

  • 19 Haziran 2016 at 22:20
    Permalink

    instagram takipçi siteleri ile pek uğraşmam zaten hesaba zarar verebiliyor. Sadece beğeni için http://instager.net kullanıyorum tavsiye ederim. Bu arada yazı çok güzel teşekkürler ?

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: