İş Hayatında İngilizcenin Önemi

İngilizce artık bütün dünyada konuşulan global bir dil. Herkesin ingilizce bilmesinin gerekli olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Gerek sosyal yaşantımızda gerekse iş hayatında ingilizce artık çok büyük bir yer kaplıyor. Özellikle iş hayatında çok önemli. Büyük şirketlerde çalışmak için ya da şirketinizi yurtdışında da faaliyete geçirmek için ingilizce bilmeniz ve ingilizce bilen insanlarla çalışmanız gerekmekte. Global dünyada da şirketlerin iflas etmemek için artık dış pazara açılması önemli bir konu. Bazı iş ingilizce kursu gibi eğitim kurumlarıyla hem toplu hem de bireysel olarak iş ingilizcesi öğrenmek mümkün.

İş ingilzcesi ve günlük hayatta kullanılan ingilizce tabii ki birbirinden biraz daha farklı. İş ingilizcesi deyince akla mesleki terimler başta olmak üzere günlük ingilizceden ayıran bazı noktalar geliyor. Örneğin şirketler arası yazışmalarda ya da görüşmelerde kullanılan belli kalıplar ve terimleri bilmek çok önemli. Ayrıca akıcı, anlaşılır ve ikna edici konuşmak da tabii ki çok önemli bir özellik. İş ingilizce kursu size bunları da sağlıyor. Büyümekte olan bir şirkette çalışmak için de bu eğitim şart.

Şirket çalışanlarına toplu halde iş ingilizce kursu veren kurumlardan bir tanesi Executive English Coaching iş ingilizcesi kursu. İstanbul’da bulunan Executive English Coaching iş ingilizce kursu, uzman kadrosuyla hem toplu hem de bireysel iş ingilizcesi kursu olanağı tanıyor. Deneyimli kadrosuyla bir çok büyük şirketle çalışmış olan Executive English Coaching iş ingilizce kursu, hem Türkçe hem de İngilizce’yi ana diliymiş gibi konuşan çok deneyimli hocalarıyla rakiplerine ciddi anlamda fark atan bir eğitim kurumu. Bu yüzden aklımıza iş ingilizce kursu deyince Executive English Coaching geliyor. Yüksek kalite eğitim olanağını çok uygun fiyatlarla sağlayan Executive English Coaching iş ingilizce kursu, iş ingilizcesi anlamında eğitim alabileceğiniz en kaliteli ve deneyimli yerlerden bir tanesi. Hem yabancı hem de Türk eğitim kadrosuna sahip iş ingilizcesi kursu, İş Bankası, Sony gibi referanslara sahip.

Eğer bir şirketiniz varsa ve yeni dünyaya ayak uydurmak istiyorsanız iş ingilizcesi şart ve bunu en iyi sağlayan yer şüphesiz Executive English Coaching iş ingilizce kursu.

İş ingilizce kursu: http://www.executiveenglishcoaching.com

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: