İstanbul Ataşehir Etüt Merkezi

Eğitim alanında yenilikçi, kaliteli çağdaş bir eğitim anlayışıyla başarılarını sürdüren, sürekli olarak kendini geliştiren bir yapıda ve uzman kadrosuyla büyüyen Ataşehir Etüt Merkezleri  geleceğin başarılı nesillerini yetiştirmeye büyük katkı sağlıyor.

 

İstanbul Etüt Merkezi’nin Ataşehir Etüt Merkezi ile elde ettiği başarılar ve deneyimli uzman kadrosuyla öğrencilerin gözdesi konumundadır. Ataşehir Etüt Merkezi öğrencilerine proje ve çalışmalarıyla her türlü imkânı sağlayan bir eğitim kurumudur. Lise ve denk eğitim kurumlarına yerleştirmede büyük destek veren kurum, öğrencilerin ödev araştırmalarında, çeşitli kaynak kitap ve materyallere ek olarak aktif konumdaki bilgisayarlarla gereken her türlü imkânları sağlayarak www.etutmerkezi.com adresinden gerekli bütün bilgilendirme çalışmaları sağlanmaktadır.

 

Öğrencilerin ödevlerine yardımcı olan ve öğrencilere gerekli olan sunum becerilerini kazandırmada uzman kadronun desteği ve emeği yadsınamaz. Öğrencilere özel olarak uygulanan randevulu etüt programı ile tam öğrenme imkânı sağlayarak öğrencinin kendine en uygun saati seçme, istediği dersten, istediği öğretmenden ders alma imkânı sağlayıp eksik olduğunu düşündüğü konuları ya da ilgi duyduğu konuları öğrenme imkânı sağlar.

 

Merkezi kurumun artı özelliklerini sıralayacak olursak; günlük ödev çözüm ve kontrol çalışmaları, günlük ders tekrarları ve derslerle ilgili pekiştirici etkinlikler, 8-10 kişilik sınıflarda eğitimin yanı sıra birebir ders ve etüt imkânı, okullardaki derslere hazırlık çalışmaları, okul sınavları öncesinde genel ders tekrarları ve birebir hazırlık çalışmaları, deneme sınavlarıyla okullardaki derslerde büyük bir başarı hedefleme, bireysel eksiklikleri gidermek amacıyla uzman kadroyla gereken bütün imkânları sağlama, yabancı dil eğitimi ile çocuklarınızın akademik bir okuma ve yazma becerileri kazandığı etkinlik ve çalışmaları ile yabancı dili sevmelerini ve öğrenmelerini sağlama, kitap okuma saatleri ile okumayı sevdirmek, satranç ve dama gibi zihinsel aktiviteleri geliştirme amaçlı oyunlar, sinema salonundaki eğitim amaçlı film etkinlikleri, sabah kahvaltısı ve öğle yemeği ve belirli bölgelere olan servis imkânlarıyla Ataşehir’in en seçkin ve en beğenilen kurumudur.

 

Okul dönemi sunulan imkânlarına ek olarak yaz kurslarıyla da gözde konumunda. Her sınıf ve seviyedeki öğrencilere genel konu tekrarları, yaz ödev ve etkinliklerine yardım, öğrenci eksikliklerini giderme ve bilişsel gelişimlerini sağlamak adına yaz kursu imkânı sağlıyor.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: