İstanbul Masöz

Kadınlar güzelliğinden hiçbir zaman ödün vermek istemez ve her zaman hoş ve bakımlı görünmek ister. Bunun içinde sürekli yemesine içmesine ve tüm bakımlarına dikkat eder. Ama ne kadar edilirse edilsin kadınların korkulu rüyası olan ve hoşnut olmadığı öyle bir şey vardır ki onun adı selülittir. Hiçbir kadının hoşuna gitmez. Erkeklerde de olabilmekle beraber onlar pek sorun etmezler. Ama kadınlar için çok önemlidir. Çünkü giyilen mini etekler ve özellikle de yazın tatilde çok göze batar ve belirgin duruma gelir. Bu durum da sizi oldukça rahatsız eder. Çoğu kadın da olmasına karşın en iyi çözümü Masajlı tedavidir.
Selülit sorununa en iyi gelen şey masaj ve bitkisel yağlardır. Kendiniz de uygulamaya çalışabilirsiniz fakat profesyonel bir masaj salonu ve masaj tekniklerini iyi bir şekilde bilen masözlere gitmeniz sizin için daha faydalı olacaktır. Masaj selülit için çok etkili bir yöntem olmasına karşın bunun yanında da dikkat edeceğiniz bazı hususlar mevcuttur. Bunlardan en önemlisi kilonuzu korumak ve dengeli beslenmektir. Ayrıca alkol, çikolata ve aşırı yağlı ve dengesiz de beslenmek selülit olmasına olanak sağladığından oldukça dikkat etmeliniz.
Selülit oluşmasını önlemenin diğer yöntemleri ise günde 2 litre su içmek ve bolca yürüyüş yapmaktır. Bunlara dikkat ettikten sonra da profesyonel İstanbul masözlerinde masajlarınızı yaptırarak selülitlerinize veda edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: