Jupiter Yükseliyor

Jüpiter Yükseliyor izle filmi henüz vizyona girmemiş, ancak yakın zamanda vizyona girecek bir sinema filmi. Film özellikle de ABD yapım film seven Türk film izleyicileri tarafından izlenebilecek tarz bir filmdir. Jupiter Yükseliyor filmi 6 Şubat 2015 tarihinde vizyona girecek kış filmleri arasında yerini alıyor. Film için belirlenen süre; 2 saat 5 dakika olmaktadır.
Jüpiter Yükseliyor filmi, birçok filme nazaran 2 yönetmen ve birçok usta sinema oyuncusu ile oluşan bir kadroıya sahip. Filmin yönetmenliğini usta yönetmen AndyWachowski ve yine usta yönetmen LanaWachowski üstlenmektedir.Adeta yönetmenleri ile bile bir aile gibi sıcak ve samimi ekibi olduğu izlenimi yaratan Jupiter Yükseliyor filmine birçok usta oyuncu da eşlik etmektedir. Bu oyunculardan başrol de bulunan oyuncular arasında; ChanningTatum, MilaKunis ve yine usta bir oyuncu olan SeanBean karşımıza çıkmaktadır.
Jüpiter Yükseliyor filmi adından da anlaşılacağı gibi bilim kurgu sinema filmi türü başta olmak üzere ABD yapım filmlerde alışıla geldiğimiz aksiyon ve macera film türlerini de bir arada barındırmaktadır. Evrenin gel gitlerini bilim kurgu türünde anlatırken; baş rol ve yardımcı oyuncuların ortaya çıkardığını bilim kurgu hikayesini bir aksiyon dönüştürüp macerayı da ekleyen Jupiter Yükseliyor filmi birçok yabancı film izleme tutkunu tarafında merakla bekleniyor.
Filmde sıradan bir hayat süren kadın başına gelen sıra dışı olaylar aşama aşama anlatılıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: