Jurassic World Filmini Kaliteli Görüntü ile İzleyin

Sinema tarihinin kült filmleri arasında sayabileceğimiz ve en önemli seri olarak yerini alan Jurassic Park filminin son filmi Jurassic World, 2 saat 4 dakikalık süresi ile 12 Haziran 2015 tarihinde Türkiye’de vizyona giriyor. Yönetmenliğini Colin Trevorrow’un yaptığı filmin baş rollerini, Chris Pratt, Vincent D’Omofrio ve Bryce Dallas Howard paylaşıyorlar. Amerikan yapımı film bilim kurgu, aksiyon ve macera türünde.

Jurassic World izleyebileceğiniz sitede filminin yönetmeni Colin Trevorrow’u Safety Not Guaranteed isimli filmden de hatırlayacaksınız. Konusu sır gibi saklanan filmin senaryosunda dört farklı yazar yer alıyor. Bu isimlerden bir tanesi ilk ve klasik olan Jurassic Park filminde yer alan ve daha sonraki senaryolarda da imzası yer alan Michael Crichton’u görmemiz mümkün olacak. Filmin dağıtımını Türkiye Box Office gerçekleştirirken filmin bütçesi 150 milyon $ dolar olarak açıklandı.
Jurassic World Full İzleyebileceğiniz filmin oyunlarının alacağı rolleri de şöyle sıralamakta fayda var; Chris Pratt
Rol: Owen Grady, Bryce Dallas Howard Rol: Claire Dearing, Vincent D’Onofrio, Rol: Vic Hoskins ve Judy Greer Rol: Karen Mitchell
Yeni film ilk kez 2011 yılında Steven Spielberg tarafından Comic-Con’da duyurusu yapılmış ve ilan edilmişti. 2015 yılının yine en çok merak edilecek filmleri arasında sayılan ve neredeyse gişe canavarı olarak görülen Jurassic Worl filmini ülkemizde de izlemeye az bir zaman kaldı diyebiliriz.
Universal Pictures firması kendisine ait olan YouTube hesabından filmle ilgili olarak yeni bakış adlı videoyu, serinin üstadı olan Steven Spielberg’ün yorumu ile birlikte verirken, filmden görüntüler de sunuyor. Jurassic Park serisinin dördüncü filmi olan film, hikaye evreninin aktivitelerini en üst mertebeye taşırken, günün teknik trendleri ve sinemasal özellikleri ile de yepyeni bir özelliğe büründürmeyi planlıyor.
Aynı zamanda sezonun hararetli ve en hareketli filmi olacak olan ve ilgi ile beklenen filmin gösterim tarihine çok az bir zaman kala, filmde rol alan John Hammond’un da sesi ile yeni bir fragman tüm sinema sitelerinde yerini aldı. 2014 yılında hayatını kaybeden merhum aktör Richard Attenborugh’un da sesini uzun zaman sonra duymak da heyecan yaratırken diğer yandan da filmin izleyenlere ve meraklılarına sunduğu ilginç ve güzel bir jest oldu. Jurassic Park filminin dördüncü halkası olarak yerini alan ve mit haline gelen filmde sinema gelişmeleri de değişik şekillerde karşımıza çıkmayı planlıyor. Filmin eski serilerinden daha hareketli olacağı iddiaları da sinema eleştirmenlerinin iddiaları arasında yerini aldı bile.
12 Haziran 2015 tarihinde vizyona girecek olan ve meraklılarının ilgi ile beklediği film, yine gişe rekorlarını zorlayacak yapımlardan bir tanesi olacak gibi görünüyor. Filmin vizyona girmesine ramak kala bile konusu ve ayrıntıları açıklanmayan film, tüm gizemini koruyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: