Kalorifer Peteği Temizleme

Büyük kentlerde yaşayanlar için ev ve iş yerlerindeki tesisat sorunları her zaman can sıkıcı olmuştur. Tesisatlardaki sorunlar mekânlardaki günlük yaşamı aksatırken bir de iyi bir tesisat ustası bulamamak ayrı bir sorun olmaktadır. Oysa eskiden her mahallede bir tesisat ustası olurdu ve su tesisatlarında, kalorifer tesisatlarında bir sorun olduğunda hemen ona başvurulurdu. Artık bu ustalar yok ve onların yerini profesyonel firmalar aldı. Tesisat Ekibi firması olarak biz de su kaçağı bulma, lavabo, banyo ve mutfak tıkanıklıklarını açma, kanal açma gibi su tesisatı hizmetleri yanında kalorifer tesisatı, kombi ve petek tamir ve bakımlarını yaparak bu alanlarda profesyonel hizmet veriyoruz.

Firmamız sistemli çalışma tarzıyla da bu alanda faaliyet gösteren firmalar arasında öne çıkmış ve müşteri memnuniyeti yaratmıştır. 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz günün her saati müşteri kaydı almakta ve yetkili birimlere iletmektedir. Tesisat ekibimiz deneyimli ve eğitimli kişilerde oluşmaktadır. Tesisat sorunlarının çözümünde en modern teknolojik cihazları kullanıyoruz. Ekonomik fiyatlarımız müşterilerimiz için önemli bir fırsat oluyor. Hızlı, garantili, kaliteli ve ekonomik çalışma tarzımızla İstanbul’un tüm semtlerine hizmet veriyoruz.

Kış ayları yaklaşırken en çok gelen talep kalorifer ve petek temizliği oluyor. Kalorifer günümüzün en çok kullanılan ısınma yöntemi haline geldi. Bu nedenle her kış başlangıcında yoğun bir bakım ve temizlik talepleri gelir. Firmamız tüm talepleri en kısa sürede karşılayacak güçlü bir alt yapıya sahiptir. Kombi ve kalorifer peteği temizleme profesyonel firmaların işidir. Firmamız petek temizliğini petekleri sökmeden özel cihazlar ve özel kimyasallar kullanarak yapmaktadır.

Peteklerde su devir daimi düzgün olmuyorsa petekler yeterince ısınmıyor ve mekânlara da ısı veremiyor. Bu sorun petek içlerinde kireçlenme, çamurlaşma gibi nedenlerden ortaya çıkıyor. Kimyasallarla bu kireçler ve tortular çözülüyor ve sonra da basınçlı suyla detaylı olarak temizleniyor. www.tesisatekibi.com sitemizde kalorifer peteği temizleme işinin nasıl yapıldığını görebilirsiniz. Yaptığımız temizlikten sonra petekleriniz ilk günkü verimliliğinde ısınacak ve size konforlu bir yaşam alanı sunacaktır. Petek temizliği yaptırarak hem daha iyi ısınacaksınız hem de enerjiden tasarruf ederek daha az fatura ödeyeceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: