KAREL Apartman Kamera Sistemleri

1986 yılında %100 yerli sermayeyle kurulan ve Ankara’da 20,000 metrekarelik üretim alanına sahip olan KAREL, ülkemizin önde gelen elektronik haberleşme firmalarından bir tanesi. Otomatik yanıtlama sistemi olan PBX teknolojisinin Türkiye’ye gelmesinde de büyük rol oynayan KAREL, ülke genelinde 6 farklı şehirde bölge müdürlükleri bulunan, haberleşme alanında Türkiye’nin en gelişmiş AR-GE çalışmalarına (cirosunun yaklaşık %10’unu AR-GE’ye ayırıyor) sahip, 1990 yılından bu yana dünya genelinde 30’dan fazla ülkeye teknoloji ve ürün ihracatı yapan lider bir firma. Sadece Türkiye’de 600,000’den fazla PBX sisteminin üzerinde adı bulunan KAREL firması, bu alanda dünyanın en büyük 15, Avrupa’nın en büyük 3 firması arasında yer alıyor ve firmanın dünya genelinde 10 Milyon’dan fazla kullanıcısı bulunuyor.

Ülkemizin gurur duyduğu KAREL, temel politikalarını web sayfasında şöyle sıralamış:

  • En iyi ekipman ve mühendislik gücünü kullanarak, müşteri istekleri ve sektördeki gelişmelere uygun olarak tasarlanmış, Dünya standartlarında bir kalite anlayışıyla üretilmiş veya bu standartlara sahip olduğu belgelenerek yurt dışından temin edilmiş, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunmak,
  • Müşterilerden gelen geri beslemelerle bu ürünleri sürekli geliştirmek,
  • Bu ürünlere aynı standartlarda satış ve satış sonrası hizmet vermek,
  • Yetkili satıcılarımızı bu yönde ve müşteri mutluluğunu sağlamak için eğitmek, desteklemek ve denetlemektir.

Temel politikalardan da anlaşılacağı üzere, müşteri memnuniyeti ve profesyonellik konularına çok önem veren KAREL, günlük hayatımızda kullanabileceğimiz teknolojileri de bizlere sunuyor. Kablolu ya da kablosuz sistemlerle KAREL bünyesindeki teknik elemanlar tarafından kurulumu yapılan ve Alarm İzleme ve Kontrol Merkezi tarafından 7 gün 24 saat kontrol edilen apartman kamera sistemleri, firmanın günlük hayattaki kullanıma yönelik ürünlerinden sadece biri. Bunun yanında CCTV, hırsız alarm sistemleri, telefon santralleri, telefon ve faks sistemleri gibi çeşitli ürün seçenekleri de sunan KAREL, ülke geneline yayılan teknik servis ağı ve hafta içi 08:00-17:30 saatleri arasında kesintisiz hizmet veren Müşteri Hizmetleri Hattı ile müşterilerinin tüm sorun ve sorularına hızlı ve etkili bir şekilde cevap vermeyi amaçlıyor.

Apartman kamera sistemleri konusunda son derece bilgili, tecrübeli ve kaliteli bir firma olan KAREL’e, yaşadığınız alanın güvenliğini de endişe etmeden emanet edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: