Yaz Yaklaşıyor – Kaş’ta Kiralık Villa

Yaz ayları yaklaştı, baharın son ayı olan mayısa geldik bile. Şimdiden hepimizi bir tatil heyecanı sardı, itiraf edelim. Tatile gitmeden önce elbette bir konaklama yeri ayarlamak gerekli! Keyifli, sakin, aileniz ve sevdiklerinizle huzurlu zaman geçirebileceğiniz, kafa dinleyebileceğiniz bir konaklama yeri arıyorsanız, tatilinizi geçirmek için neden ekonomik fiyatlarla villa kiralamıyorsunuz?

Denize sıfır villalardan ağaçlarla çevrili villalara, Antalya ve Muğla seçenekleriyle çeşitli özellik ve boyutlarda villalar Patara Property’de sizi bekliyorlar. İsterseniz ailenizle, isterseniz arkadaşlarınızla birlikte kiralayabileceğiniz villaların kapasiteleri 3 ile 10 kişi arasında değişiyor. Özel havuzlu, tam müstakil villaların yanında ortak havuzlu ve ikiz şekilde villaların da kiralanabilir olduğu Patara Property’de, birçok villada Wi-Fi, uydu TV, klima, özel banyo, ütü, ütü masası gibi imkanlar da sunuluyor. Elbette ki tüm kiralamalarda elektrik, su ve doğalgaz giderleri de ücrete dahil. Ek olarak, “muhafazakar villa” seçeneklerinden birini seçtiğinizde gözlerden uzak bir tatil keyfi yaşayabiliyorsunuz. Fethiye, Kalkan, Göcek, Kaş gibi birden fazla tatil yöresinden kiralık villa seçenekleri sunan Patara Property, kiralık villanıza yerleşmeden önce temizlik ve son kontrol işlerini de üstleniyor. Haftada 1 adet temizlik ücrete dahil, ekstra temizlik istemeniz durumunda ise cüzi bir ücret karşılığı bu isteğinizi yerine getiriyorlar. Kiralık villanıza yerleşmeden önce sizden bir miktar depozito alınıyor ve kaldığınız villada herhangi bir maddi hasara sebebiyet vermemeniz durumunda tatilinizin sonunda tüm depozitoyu geri alıyorsunuz. Tüm bunların yanında firmanın internet sitesinden ilgilendiğiniz villanın fotoğraflarını inceleyebiliyorsunuz, bu çok güzel. Vergi levhası da bulunan firma, müşterilerinin memnuniyetini amaçlıyor.

Benim dikkatimi çeken yer ise Antalya’nın Kaş ilçesi oldu. Kaş, hiç kuşkusuz, yerli yabancı fark etmeksizin turistlerin uğrak yeri olan, ülkemizin en güzel tatil yörelerinden biri. Bir doğa harikası olan Kaş’ta inanılmaz manzaralara sahip olan, birçok imkanı içerisinde barındıran, çeşitli kapasite ve boyutlarda villa seçenekleri mevcut. Ailenizle, arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle harika bir tatil için kaçırılmayacak bir fırsat. Yalnız elinizi biraz çabuk tutmanızda fayda var, zira doğayla iç içe tatil için Patara Property Kaş kiralık villalarına rezervasyonlar başladı bile!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: