Kişisel bir blogtan ötesi

İnternetin yeni fenomenlerinden bir tanesi blog yazmak. Artık herkes kolayca blog yazarak paylaşmak istediklerini dünyaya haykırabiliyor ve aynı zamanda tüm tecrübelerini paylaşabiliyor. Blog yazmak denilince akla basit bir olay gibi gelsede artık günümüzde blog yazarları profesyonelleşerek çok önemli okuyucu kitlelerine hitap edebiliyor. Kişisel blogların samimi, detaylı ve tecrübeye dayanan anlatımları okuyucuların daha çok ilgisini çekmekte ve okuyucuların kişisel blogları takip etme arzusunu canlı tutmaktadır.

Yazımızda konu alacağımız kişisel blog İsmail Usluer‘in kişisel bloğu usluer.net. Hayata dair bir çok kişisel tecrübenin paylaşıldığı blogda ilginizi çekecek bir çok konu bulabilirsiniz. Film yorumlarından, teknoloji haberlerine, güncel bilgilerden, yaşama dair bir çok konuya İsmail Usluer’in kişisel blog‘undan erişebilirsiniz.

Hiç yurtdışı internet sitelerinden alış veriş yaptınız mı? Veya yapmak istiyor fakat nasıl yapılacağı konusunda fazla bilgiye sahip değil misiniz? Yurtdışından alışveriş yapmak bir çok kişinin kafasında soru işaretleri bırakmakta ve güvenilirlik sorun olur mu? Aldığım ürün adresime ne zaman ulaşır gibi bir çok soruyu beraberinde getirmektedir. Yurtdışı alışveriş siteleri genellikle fiyatları  çok daha uygun olduğu için tercih edilmekte fakat bir çok kişi aklındaki sorulara cevap bulamadığı için yurtdışı alışverişi sitelerinden alışveriş yapmaktan vazgeçmektedir. Yurtdışı alışveriş sitelerinin en büyük ve en çok tercih edilenlerden bir tanesi  belki bir çoğunuzunda duyduğu Aliexpress’dir.  AliExpress alışveriş yapmak detaylarını İsmail Usluer’in kişisel bloğundan tüm detaylarıyla öğrenebilir ve sizde yurtdışı alışverişi hakkında bilmediklerinizi öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: