Klasik Mobilya Mağazaları

 

Evlerimizde konforlu bir yaşam için mobilyalara ihtiyaç vardır. Yatak odası ve çocuk odası takımlarıyla rahat bir uyku ortamı sağlanırken, salon takımlarıyla konforlu bir oturma alanı yaratırız. Mobilya alırken öncelikle konfor ve rahatlık düşünülse de, stil ve estetik de her zaman ön plandadır. Ama insanların zevkleri ve ihtiyaçları farklıdır. Bu nedenle mekânın genel dekorasyonunu tamamlayacak ve uyum sağlayacak klasik ya da modern tarzdaki mobilyalar tercih edilir. Klasik mobilyalar yoğun el işçiliği ile yapıldığı için modern mobilyalara göre daha az sayıda üretiliyor. Klasik mobilya sektöründe birçok değerli firma bulunuyor. Onat Mobilya firmamız da sektörün önde gelen klasik mobilya firmalarından biridir.

Klasik dekorasyon ve klasik mobilyalar zenginliğe, ihtişama ve gösterişe önem verenlerin tercihidir. Geçmişte soylu ailelerin evlerinde, saraylarda, konaklarda kullanılan klasik mobilya modellerinden esinlenerek tasarlanıp üretilen klasik mobilyalar geçmişin ihtişamını bugüne taşımaktadır. Klasik mobilyalarda genellikle ahşap kullanılır ve ahşap kısımlar oymalarla, süslemelerle daha gösterişli bir görünüm kazanır. Döşeme olarak da ipek, saten, kadife gibi değerli kumaşlar kullanılır.

Onat Mobilya klasik koltuk modellerinde toprak renkleri, gri, bej, beyaz, mavi, yeşil, bordo gibi renkler ağırlıklı olarak tercih edilir. Bu renkler dekorasyona ağırbaşlılık ve zenginlik kazandırır. Malzeme ve işçilik kalitesinden ödün vermeden imalat yapan firmamız klasik mobilya mağazaları arasında farklı ve özel bir yere gelmiştir. Firmamız artık ürün tanıtımını ve satışını internet üzerinden de yaparak yurdun her yanından gelen talepleri karşılamaktadır. Klasik mobilyalar daha çok ev dekorasyonunda tercih edilmekle birlikte ofis, mağaza ve otel gibi mekânlarda da tercih edilmektedir.

Mekânlarınıza uygun, yaşam alanlarınıza zenginlik, zarafet ve ihtişam kazandıracak en zengin klasik mobilya çeşitlerini www.onatmobilya.com sitemizde bulacaksınız. Beğendiğiniz modelleri sitemizden sipariş edebileceğiniz gibi bizimle iletişim kurarak özel sipariş de verebilirsiniz. Renk, desen ve model tercihinizi bize ileterek arzu ettiğiniz mobilyalara sahip olabilirsiniz. Mobilya fiyatlarımızla da geniş bir kesime hitap ediyoruz. Sipariş edilen ürünlerin nakliyesi ve kurulumu da firmamıza aittir. Artık mobilya mağazalarını tek tek dolaşmanıza gerek kalmıyor. Sitemizde hiçbir yerde bulamayacağınız çok özel mobilya çeşitlerini bulacaksınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: