Kombileriniz için Profesyonel Çözümler

Kat kaloriferi soba ve katı yakıtlı merkezi ısıtma sistemlerin yerini hemen hemen tüm illerimizde artık kombili ısıtma sistemleri almıştır. Yakıt olarak doğalgaz kullanan kobiler hem kullanım açısı rahatlığından hemde doğayı çok fazla kirletmediğinden oldukça kullanışlılar.

Her elektronik cihazda olduğu gibi ne kadar özenli kullanırsanız kullanın kombilerde arıza yapabilmektedir. Evimiz için özellikle kış aylarında hayati önem taşıyan kombilerin zamanında doğru bir şekilde tamir edilmesi çok önemlidir.Bu yüzden güvenilir bir kombi servisine ihtiyaç duyarsınız. Tam da bu noktada imdadınıza kombitamircisi.com.tr yetişiyor. Kombi markanız ne olursa olsun size acil çözümler üreten kombitamircisi.com.tr sizleri en zor zamanlarınızda yanlız bırakmıyor. Bir telefon kadar uzağınızda olan kombi tamircisine 444 1 837 no’lu telefondan ulaşarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul, Kocaeli, Bursa, İzmir ve Ankara’da geniş servis ağıyla Kombi tamircisi her zaman hizmetinizde.

Kombitamircisi.com.tr’nin sizlere sağlamış olduğu en büyük avantajlardan bir tanesi marka marka kombi servisi arayacak durumda kalmamanızdır. Kombi markanız ne olursa olsun sizlere en iyi hizmeti verecek olan kombitamircisi.com.tr ile tanıştıktan sonra artık daha fazla kombi servisi aramak durumunda kalmayacaksınız.

Ferroli servisi, Buderus servisi, Baymak Servisi, immergas servisi ve aklınıza daha başka hangi marka kombi geliyorsa hepsini tek bir adresten almanız mümkün. Kombiservisi.com.tr ile teknik servis çağırmanın yanı sıra basit arızalarda internet sitesinden kombi hakkında bilgiler bölümünden bilgi edinerek kendinizde kısmen geçici müdahalede bulunabilirsiniz. Fakat sorunun ne olduğundan emin değilseniz kesinlikle teknik servise danışmadan müdahalede bulunmayın. Daha büyük zararlarada böylelikle yol açmamış olursunuz.

8 thoughts on “Kombileriniz için Profesyonel Çözümler

 • 25 Ağustos 2015 at 14:06
  Permalink

  adresime gelen tyeknisyeninizden son derece memnun kaldım eminim ki diğer teknisyenlerinizde son derece işlerinde başarılılardır son derece memnun kaldım tşk ederim

  Reply
 • 30 Haziran 2015 at 17:50
  Permalink

  internet sitesinden belli kaliteli olduğu baksanıza görsellik harika

  Reply
 • 18 Haziran 2015 at 16:14
  Permalink

  bende bakım yaptırdım gelen teknisyen arkadaş işini iyi biliyor kombi servisine teşekkür ederim

  Reply
 • 17 Haziran 2015 at 17:53
  Permalink

  sabah arıza kaydı bıraktım aynı gün içerisinde gelindi ayrıca 1 yıl garanti veriyorlar tavsiye ederim

  Reply
 • 03 Haziran 2015 at 17:30
  Permalink

  kampanyalar oldukça iyi faydalanmak lazım

  Reply
 • 07 Mayıs 2015 at 09:55
  Permalink

  Sizin blogunuzda gördüm aradım bende gerçekten işlerinde çok iyiler kesinlikle diğer arkadaşlara da tavsiye ederim. Zaten çağrı merkezini ilk aradığınızda anda kombitamircisi kalitesi belli oluyor. Gelen ekipte çok iyiydi.

  Reply
 • 15 Nisan 2015 at 08:42
  Permalink

  80 TL imiş bakım ama online kayıt oluşturana %20 indirim yapıyorlarmış. Ben siteden online kayıt oluşturdum kombi bakımı için bu gün gelecekler.

  Reply
 • 08 Nisan 2015 at 13:14
  Permalink

  Ben 2 senedir kombi bakımı yaptırmadım fiyatları nedir acaba.

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: