Konferans Salonu Koltuğu

 

Firmalar ve kurumlar gerek çalışanlarına gerekse hedef kitlelerine yönelik toplantı, konferans ve seminer gibi etkinlikler düzenlemek zorunda kalırlar ve bunun için kendi binalarında uygun bir salonu bu amaç için kullanırlar. Bunun dışında şehrin merkezi yerlerinde sadece konferans ve toplantı amaçlı düzenlenmiş ve profesyonel hizmet verilen konferans salonları da bulunur. Üniversitelerin, otellerin konferans salonları da ihtiyaç durumunda kurumlarca kullanılabilir. Ancak konferansın verimli geçmesi için konferans salonlarında her türlü ihtiyaç ve konforun düşünülmesi gerekir. Salonda arzu edilen konforu ise konferans koltukları sağlar.

Konferans süresi boyunca misafirlerin sırt, bel ve boyun ağrısı yaşamadan, rahatça oturacağı ve konferansı takip edeceği imkânların sağlanması gerekir. Panelkon olarak kaliteli, sağlam, konforlu ve estetik konferans koltuğu üretimimizle sektörün en iyi firmalarından biriyiz. Konferans koltuklarının tasarımında rahat kullanım özellikleri ve görsellik aynı oranda düşünülüyor ve oturanlar konferansı rahatça izlerken, salonda da firma ve kurumlara prestij kazandıracak bir görünüm oluyor. Salonun özelliklerini de elbette değerlendirmek gerekiyor. Küçük salonlarda daha çok oturak kısmı açılıp kapanır özellikler taşıyor.

Konferans salonları için en çok kumaş kolçaklı ve yazı tablalı konferans koltuğu modelleri tercih ediliyor. Yazı tablalarıyla not alma işlemi rahatlıkla yapılıyor. Koltuk modellerine yine müşteri talebine göre kumaş ya da deri kaplama yapıyoruz. Ama hangi malzeme olursa olsun kaliteden ödün vermiyoruz. Kumaş ya da deri kaplamalar kolayca temizlenebiliyor, renkleri solmuyor ve dış etkilere karşı dayanıklılık gösteriyor. Bu özellikler koltukları uzun yıllar deforme olmadan kullanabilmenizi sağlıyor. Dilediğiniz renkte ve modelde konferans koltuğu çeşitlerini Panelkon firmamızın çeşitleri arasında bulacaksınız.

Yurdun tüm il ve ilçelerine konferans salonu koltukları satışı ve montajı hizmetlerini veriyoruz. Bizi arayarak model ve renk tercihinizi, ihtiyacınız olan sayıyı iletebilir ve fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Koltuk fiyatları kullanılan malzemenin cinsine ve kalitesine göre, koltuğun modeline ve adedine göre değişiyor. Yine bu özelliklere göre teslimat tarihini de belirliyoruz. Konferans koltuğu siparişini en fazla bir hafta içinde kargoya verilir. Talep etmeniz durumunda montajını firmamız yapacaktır. Satış sonrası hizmetlerimizle de her zaman yanınızda olmaktayız. Ürünlerimiz kalite belgeli ve 3 yıl firma garantilidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: