Kredi kapama hesaplama aracı

Günümüz koşulları gereği çoğu kişinin borç altında olması artık oldukça normal hale geldi. Neredeyse her 10 kişiden 8’inin çeşitli yerlere borcu bulunmaktadır. Kiminin bankaya, kiminin işyerine, kiminin dükkân sahibine,  kiminin de toptancısına. Borçlanmalar en çok bankalara olmaktadır ve borçlular oldukça zorlanmaktadır. Çünkü bankalara borçlanmanın en büyük etkeni de konut ve araç alımları ile ilgili olmasıdır. Bu konuda esnaflar da oldukça muzdariptir. Yeni yeni oturan uygulama olan kredi kapama ile borçlular da rahat bir nefes almış bu sayede çok düşük faizlerle kredilerini daha kolay bir ödeme planıyla ödeyebilme imkânı bulmuşlardır.

Kredi kapama konusunda kredidenizi.com sitesi sizlere oldukça avantajlı teklifler sunmaktadır. Sizlerin ödeme planına ve bütçenize göre en düşük faizlerle ister ihtiyaç, ister taşıt kredisi, ister konut kredisi, isterseniz de esnaf kredisi olarak kredinizi hesaplatabilirsiniz. Yalnız her şeyde olduğu üzere kredi kapamayla ilgili de bazı kriterler mevcuttur. Bunlardan bazılarını şöyle sıralamalıyız. Öncelikli olarak çekeceğiniz tutardaki krediyi ödeme imkânınızın bulunması, bankacılık faaliyetlerini en az 1 yıl yürütüyor olmalı, bankalara ödenmemiş hiçbir borcunuz olmamalı(bu çok düşük tutar dahi olsa önemlidir), geçmiş 6 ay içerisinde bankanızla alakalı hiçbir ödemeyi aksatmamış olmanız, uyap üzerinde kayıtlı bir yasal takibinizin bulunmaması, varsa mal bildiriminde bulunmalı veya kefil bulmalısınız. Eğer bu kriterlere uyuluyorsa kredi çekmenizle alakalı bir sıkıntı da yaşamayacaksınız. Bizler size kredi danışmanlığı yaparak sizleri en uygun bankalarla buluşturuyoruz.

Kredidenizi.com aracılığıyla istediğiniz ihtiyaç, taşıt, konut veya ticaret kredi türlerinden kredi işlemine başvurabilirsiniz.Özellikle dağınık bir borçlanma yaptıysanız yani farklı yerlere ödemeleriniz var ve yetişemiyorsanız sizin için en iyisi kredidenizinde’ ki borç kapama kredileri olacaktır. Sitemizde bulunan kredi hesaplama araçları ile (http://www.kredidenizi.com.tr/hesaplama-araclari/kredi-kapama-hesaplama) istediğiniz faiz oranına göre hesaplama yapabilirsiniz. Hesapladığınız kredilerle ilgili örnek ödeme planı, taksit tutarınızın detayları, ödeyeceğiniz faiz ve diğer tutarlarla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilir ve sitemiz aracılığıyla bizlerle iletişime geçebilir, merak ettiğiniz soruların cevabınızı alabilirsiniz.

 

Eklenme : 30/09/2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: