Maltepe Arçelik Servisi Kaliteli Hizmet

İnsanların ev ortamında en çok kullandıkları eşyaların başında hiç şüphesiz beyaz eşyalar gelmektedir. Birçok insan tarafından beyaz eşya alımı ve kullanımı çok basit bir işlem olarak görüldüğünden dolayı satın alınması ve satın alma sonrası servis hizmet kriterlerini birçok kişi önemsememektedir.

Özellikle İstanbul gibi illerde yaşayan insanların servis konusunda çok titiz davranması gerekmektedir. Çünkü İstanbul gibi bir ortamda firmanın yetkili servisleri gibi gözükerek dolandırıcılık yapan şebekeler mevcuttur.

Geçtiğimiz günlerde almayı düşündüğüm bir Arçelik ürünü için internette arama yaparken birçok farklı bilgi gördüğümden Maltepe Arçelik Servisi ile görüşüp telefonda bilgi almak istedim. Ürünü almadan önce eğer ürünün servisleri size teknik olarak bilgi verebiliyorsa ürünü aldıktan sonrada sorun yaşamayacağınızı göstermektedir. Servisin bana yaklaşımı ve ürün hakkında sunmuş oldukları bilgi çok hoşuma gitti.

Bu konuda hakkında Sancaktepe Arçelik Servisi yetkilisinin yayınlamış bir olduğu bir yazı içindeki cümle çok hoşuma gitmişti. “Eğer aldığınız ürün hakkında size kullanım ve teknik bilgi vermeyen bir servis herhangi bir sorun yaşanmasında direk ürünü değiştirmek ya da parça değiştirmek fikrini önerecektir.”

Aynı şekilde Sultanbeyli Arçelik servisi yapmış olduğu bir röportajda “Kullanıcıların aldığı ürünlerde ilk 3 ay içinde bir hata oluyorsa genelde yanlış kullanımdan olduğunu ve kurulum yapan kişilerin kullanıcıya gerekli bilgilendirmeyi yapmadığı için ürünlerde bu tür sorun oluşmaktadır.”

Bu açıklamaları görünce yazımızın en başında da belirttiğim gibi beyaz eşya alırken önemsemediğimiz servis kalitesini ve servis teknik bilgisinin önemini aldığımız ürünleri kullanırken tecrübe ediyoruz. Art niyetli bir servis maddi kaygılardan dolayı cihazınızda değiştirme ya da tamir gerektirmeyen bir durum olmasına rağmen sadece para kazanmak için belki de gereksiz işlemler ile sizi kandırarak fazladan ücret ödemenize neden olacaklardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: