Maltepe Banyo Dekorasyonu

 

Banyolar evlerimizin olmazsa olmaz yaşam alanlarıdır. Temiz, aydınlık ve ferah olması tercih edilir ve dekorasyonu da bunu sağlayacak şekilde yapılır. Banyolar evlerin büyüklüğüne göre küçük veya büyük olabilir. Ama önemli olan kullanımının rahat olması, temiz ve düzenli olmasıdır. Bu nedenle banyo dekorasyonlarında birinci sınıf kaliteli malzemeler kullanılmalı, temizliğin kolay yapılması, dolap, küvet, klozet gibi malzemelerin doğru yerlere konulması gerekir. Evinizin banyosunda rahatlığı ve estetiği arıyorsanız, dekorasyon işlerini profesyonel firmalara yaptırmalısınız. Onların mimari bilgilerinden ve deneyimlerinden faydalanmalısınız. Maltepe banyo dekorasyonu hizmetleri veren firmamız bu anlamda en doğru ve güvenilir adrestir.

Banyo tadilatı ve dekorasyonu kapsamında komple tadilat veya lokal tadilat işleri yapıyoruz. Klozet veya küvette bir sorun varsa bunları değiştirebiliyoruz. Banyonuzda su kaçağı ya da tıkanma sorunları yaşanıyorsa, bu sorunları cihazla kırmadan dökmeden çözüyoruz. Bunun yanında yeni aldığınız evin banyo dekorasyonunu beğenmiyorsanız, ya da yaşamakta olduğunuz evin banyosunu tamamen yenilemek istiyorsanız komple tadilat ve dekorasyon işlerini de titizlikle yapıyoruz. Önemli olan nasıl bir banyo hayal ettiğinizi bize doğru ifade etmenizdir.

Banyo tadilat ve dekorasyonları öncelikle evde yaşayanların banyo yapma alışkanlıklarına ve zevkine göre tasarlanıp yapılır. Ama iç mimari alanındaki yenilikler de banyolarınızın daha konforlu ve estetik olmasını sağlayacaktır. Maltepe banyo tadilatı ve dekorasyonu işlerini yapan firmamızı arayarak keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Keşif ekibimizde bulunan mimar ve mühendisimiz banyo dekorasyonlarındaki son trendleri ve kendi mimari tecrübelerini size aktaracaktır. Tadilat işlerini firmamıza verdiğinizde malzeme seçimini birlikte yapmaktayız ve banyonuzun ölçülerine göre, yapısına göre tasarım hazırlamaktayız.

Tasarımı ve maliyeti kabul etmeniz durumunda proje ve uygulama safhasına geçilmektedir. Bu aşamada sizinle sözleşme de yapıyoruz ve tadilatın başlama ve bitiş tarihlerini belirliyoruz. Banyo tadilatı ve dekorasyonu kapsamında yıkım söküm işlerini, alçı sıva işlerini, su ve elektrik tesisatı işlerini yapmaktayız. Ayırca duvarlara fayans döşemesi, zemin döşemesi, klozet, küvet veya duşakabin işlerini de yapıyoruz. Tüm işleri sözleşmede belirtilen zaman diliminde tamamlıyoruz. Firmamız kaliteli malzeme, kaliteli işçilik ve ekonomik fiyat ilkeleriyle hizmet vermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: