Maltepe bosch servisi

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık evimizde birçok elektrik ev eşyası olmaya başladı. Bu eşyalar sayesinde birçok işimiz kolayca hayatımızı sürdürürken bir anda bozulması ve düzgün bir şekilde bakımları yapılmaması bizleri bazen çok etkilemektedir. Servislerin zamanında gelmemesi ve tamir sürelerin uzun sürmesi bizlerin canını çok sıkmaktadır. Ancak Maltepe bosch servisi sunduğu kaliteli hizmet ile sizlere soluk aldırmaya yetiyor. Haftanın her günü ve her saati hizmet veren özel servis bir telefon kadar sizlere yakın. Şirket olarak vizyonumuzda hızlılık, güvenlik ve müşteri memnuniyeti ön planda tutarken bir çok işi de en kısa zamanlarda yapmaktayız. İstanbul için bütün semtlerine verdiğimiz bu hizmetle mobil servis araçlarımız sürekli hizmet vermektedir.

Bosch ürünleri evimizin bir çok noktasında bulunurken onların bakım ve tamir işlerini eğitimli, uzman ve tecrübeli kişiler tarafından yapılması hem sizin eşyalarınızı daha uzun ömürlü olmasını sağlayacak olup hem de sizler için daha ekonomik bir hale gelecektir. Gülensu bosch servisi İstanbul’un bir çok noktasında bulunan mobil servis arabaları ile sizlere çok hızlı müdahaleler yapmakta olup sizlerin imdadına yetişmektedir. Şirketimiz sunduğu bir çok yedek parça stoku sayesinde sizleri uzun süreler beklemeden orijinal parça ile hizmet vermektedir. Ayrıca orijinal parça kullandıklarından dolayı bunların 1 yıl süreli garanti kapsamı altında bulunmaktadır.

Tamir ve bakım göründüğü kadar kolay ve herkesin yapabileceği bir iş değildir. Bosch ürünlerini bu şekilde eğitim almış ve uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Küçükyalı bosch servisi bu konuda yılların verdiği tecrübe ve sürekli olarak aldığı eğitimler ile sizlere profesyonel olarak destek vermektedir. Her geçen gün artan müşteri sayısı ile birlikte aldıkları olumlu geri dönüşler ile birlikte daha iyi hizmet vermek için bir çok adımı atmıştır. Sadece teknik servis olarak değil kullandığınız eşyaların daha düzgün çalışması ve onların ömrünü uzatıp daha iyi verim alabilmeniz için bakım hizmetini de sizlere sunmaktadır. Bakım hizmeti ile hem eşyalarınız daha verimli çalışırken hem de sizler için daha uzun ömürlü olarak hizmet verecektirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: