Marka başvuru ve onay işlemleri

 

Markatescilsorgulama.net olarak yıllardır marka tescil ve başvurularınız ile ilgili en güvenilir, en hızlı bilgiyi sizlere ilk olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Çünkü biz, attıkları her girişimcilik adımında vatandaşlarımızın yanındayız.

Türkiye, 2015-2016 yılları arasında en çok marka başvurusunu gerçekleştiren ülke. Dolayısıyla ülkemiz, daha geniş bir sektöre yayılarak çok daha fazla koldan gelişmeye devam ediyor. Bu gelişmeyle paralel olarak da başvuru sayısı hızlı bir şekilde artıyor. Genellikle büyük bir kısmı kabul edilen marka başvuruları, onay aşamasından sonra başvuruyu yapan kişiye çeşitli iletişim yolları ile bildiriliyor. Doğru ve resmi bir bildirim alan marka sahibi, bildirimi aldığı andan itibaren başvurduğu marka adı altında hizmet vermeye başlayabilir.

Marka tescil sorgulamalarının yanında patent başvuruları da gerçekten oldukça sık yapılmakta. Ülke olarak da her yıl pek çok farklı ürün için patent sorgulamasında bulunuyoruz. Sistemimiz, marka sorgulamalarına ek olarak patent başvurusu sorgulama için de bir bölüme sahiptir. Bu bölümden, başvurunuz ile ilgili detaylı bilgileri girerek onaylanıp onaylanmadığınızı veya patent başvurunuzun hangi durumda olduğunu öğrenebilirsiniz.

Sistemimiz, yaptığı tüm bu sorgulamalar için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Dolayısıyla sistemimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra, genellikle marka tescillerinde büyük sorunlar arz edebilen  telif hakkı içeren marka başvuruları ile ilgili de sitemizde geniş bir bölüm bulunmaktadır. Bu bölümü dikkatli bir şekilde okuyarak marka başvurularında telif hakları ile ilgili yeterli bilgiyi edinebilir, bu bilgiler ışığında da sorunsuz bir şekilde marka tescilinizi alabilirsiniz.

Pek çok ünlü marka, marka başvuru sorgulama işlemlerini ve tescil onaylarını sistemimiz aracılığıyla almıştır. Siz de tüm bu onay ve kayıt aşamalarında markatescilsorgulama.net ile olabilir, bu sayede sektöre 1 adım daha güçlü girebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: