Meraklı bekleyiş tam bir hafta sonra sonra eriyor!

Uzun zamandır birçok oyun sever tarafından merakla beklenen ve ön siparişi verilen, geçtiğimiz günlerde de çıkardığı yeni fragramı ile birçok oyuncuyu şimdiden heyecanlandıran GTA 5 oyunu 14 Nisan’da geliyor. Rockstar Games tarafından Playstation ve Xbox platformuna daha önce çıkarılan oyunun PC versiyonundaysa bizi bir takım değişiklikler bekliyor.

Son yayınlanan resmi fragmanında da gördüğümüz ve dikkatimizi çeken yüksek çözünürlüklü ekran kalitesi ile 60 fps oyun deneyimi oldukça heyecanlı gözüküyor. Birçok kullanıcının bilgisayarının sadece bu oyun için bile yenileceğini şimdiden söylemek mümkün. Tek kişilik ve çok oyunculu online modu ile gelen GTA 5 oyununda bir takım zorlukları aşmak veya sadece oyunu eğlenceli hale getirmek için firma tarafından onaylanan ve sadece tek kişilik oyun modunda kullanılmak üzere bir takım hileler mevcut. PC için hala çıkmamış olsa da Playstation ve Xbox platformunda kullanabileceğiniz tüm hileleri sizler için gta 5 hileleri yazısında bir araya getirme çalıştık.

Birçok oyuncunun hala GTA 4 oyununu farklı platformlarda oynadığını da unutmadık. Trevor’ın telefonu üzerinden girdiğimiz, oyunu eğlenceli ve bölümleri geçmeyi kolaylaştıran tüm hileleri de gta 4 hileleri yazısı altında bir araya getirdik.

Biz GTA 5 oyunu içim şimdiden oldukça heyecanlıyız. Tüm oyun severlere iyi oyunlar dileriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: