Metin2 Private Serverler

8 yıldır Türkiye’de oynanan metin2 pvp serverlerin birçok oyuncusu olduğu için birçok serverın açılmasına vesile oldu. Ayrıca 7’den 70’e her yaştan oyuncuya sahip bu oyunun, bilişimler sayesinde birçok ta kurucusu var. Bilişimler oyun ve sitesini hazır hale getirip müşterisine teslim ediyor. Hatta alınan hata ve sorunlara 7/24 destek verip sorun ve hataları çözmelerine yardımcı oluyorlar. Metin2 server sahibi olmak bu kadar kolayken server sayısının artması da kaçınılmaz oluyor. Haliyle server çoğaldığı için de birçok tanıtım sitesi açılıyor. Ancak bu tanıtım sitelerinin bir çoğu net bilgi sunmuyor. Örneğin server tanıtımında yer alan özellikleri oyuncu oyuna dahil olduğunda bulamıyor ve oyundan çıkış yapıyor. Doğal olarak oyunu bulmuş olduğu siteye de tekrar erişim gerçekleştirmiyor. Her ne kadar tanıtım siteleri özenle sitelerini hazırlasalar da tanıtım içeriklerinden dolayı kaybediyorlar. Metin2 pvp serverler tanıtımı deyince akla pvpserverler.org geliyor genelde. Bu site ilk ve akımı başlatan tanıtım sitesi olduğundan halen günümüzün en popüler ve en güzel içerik sağlayan tanıtım sitesi olarak sayılıyor.

Sitede metin2 yanında, knight online, silkroad online ve counter strike serverler de bulunuyor. Server sahipleri oyunlarını detaylı bir şekilde tanıttıktan sonra editör kontrolünden geçip yayımlanıyor. Durum böyle olunca pvp server oyuncularının yanlış bir oyuna yönelmeleri söz konusu olmuyor. Ayrıca ziyaretçilerin serverı editörlere de rapor etme seçeneği de bulunuyor. Oyuncular oyun – tanıtım uyuşmazlığı ile ilgili bir izlenim alırsa rapor edebiliyor. Rapor edilen serverı editörler oyuna kadar inceleyip gerekli işlemi yapıyor. Böyle ilgili bir ekip ile işini gerçekleştiren bir tanıtım sitesinin başarılı olmama gibi bir durumu elbette yok.

Bildiğiniz gibi metin2 pvp serverlerde birçok oyun tipi bulunuyor. Bu oyun türleri genelde kolay, orta ve zor olarak nitelendiriliyor. Bu oyun tipleri server sıralamalarında server sayfasına girmeden görülebiliyor. Siz de metin2 pvp server oyuncusuysanız bu siteden server kriterlerini göz önünde bulundurarak dilediğiniz serverı seçip başlayabilirsiniz. Beğendiğiniz servera oy verip üst sıralara çıkmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle üst sıraya çıkan server yeni oyunculara kavuşacak ve o servera destek olmuş olacaksınız. Metin2 pvp server tanıtımlarna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.pvpserverler.org/metin2.html

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: