Microsoft Instagram Dünyasına Katıldı

En büyük teknoloji şirketlerinden birisi olan Microsoft, geçtiğimiz Çarşamba günü Instagram’a katıldı.

Facebook’u satın almasının sonrasında sosyal medya kavramının bir numarası olma adına pek çok adım atan Microsoft, internet dünyasındaki etkileşimin peşini bırakmayacağının işaretlerini veriyor.

Fotoğraf paylaşım sitesi olan Instagram üzerinde her türden kişinin ürünlerini kullandığını belirtmek üzerine dikkat çekici paylaşımlarda bulunan Microsoft, dünya gezisine çıkmak üzere fotoğrafçı JustinBastien ile anlaştığı belirtiliyor.

Kullanılan Microsoft ürünleri üzerine paylaşımlarda bulunulacak gezi esnasında üretkenlik vurgusunun ön plana çıkarılması amaçlanıyor.

Dünyanın farklı noktalarına seyahati esnasında yaratıcı kareler ve durumlar yakalayarak Microsoft adına Instagram üzerinde paylaşımlarda bulunacak olan JustinBastien’in her paylaşımının beğeni toplayacak şekilde olması ise hedeflenen noktaların başında geliyor.

Facebook, Twitter ve YouTube üzerinde 100 milyon kişiye erişmeyi hedefleyen teknoloji devinin kahve içerken Skype kullanan sıradan bir kullanıcıdan, operasyonlarında 3 boyutlu yazdırma hikayesini anlatan cerraha kadar farklı kitleler ile kullanıcıların karşısına çıkacak olması kullanıcılarda şimdiden merak uyandırıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: