MMO Dünyasında Son Dakika Gelişmeleri Turkmmo`da

E spor organizasyonlarına oyuncular arasında artan ilgi ve oyun firmalarının bu organizasyonlara verdiği ödül miktarları arttıkça mmo oyuncu sayısıda aynı oranda artıyor. Özellikle League of legends ve dota gibi oyunlar e spor maçlarına olan ilgiyi kat ve kat arttırdı.
Turkmmo ekibi de pek çok oyunla ilgili turnuvalar düzenliyor. League of legends, wolfteam, dota, counterstrike gibi oyunlar bunlardan sadece bir kaçı. Bu turnuvaların sonunda ilgili oyunlara ait oyun paraları veya oyunlara ait ürünlerde Turkmmo tarafından kazanan takımlara dağıtılıyor.
Turkmmo.com anasayfasında en çok oynanan ve oyuncular tarafından en çok puan alan mmo oyunları görebilirsiniz. Yine aynı şekilde ilerleyen tarihlerde çıkması planlanan mmo oyunlar hakkında da detaylı bilgilere tek tıkla erişim sağlayabilirsiniz.

turkmm

Sitede yapılan etkinlikler kapsamında kapalı beta da yer alan oyunların giriş kodları, pek çok oyuna ait güzel hediyeler veren promosyon kodları da ücretsiz olarak turkmmo üyelerine dağıtılmaktadır. Yine sitede sürekli olarak helikopter, Mouse, klavye usb bellek, steam cüzdan kodu ve pek çok oyuna ait bakiyeler gibi hediye dağıtımları, yarışmalar düzenlenmektedir.
Turkmmo Forum kısmına baktığımızda ise 2 milyondan fazla üye ve 20 milyona yakın mesaj yazıldığı görülmektedir. En büyük Türkçe oyun sitelerinin başında gelen Türk mmo sitesi her geçen gün daha da fazla kitleye ulaşıyor. Portal kısmının aksine forum kısmında daha çok Metin2, Knight online ve league of legends gibi oyunlar ilgi görürken. Özellikle metin2 hileleri ve league of legends hileleri başlıca ilgi alanı haline gelmiş durumda.
Metin2, Knight online, league of legends, silkroad, kaos online gibi oyunlar hakkında her türlü bilgi ve tartışmaya sizlerde turkmmo üzerinden katılabilirsiniz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: