Mobilurunleri.com LG G4 Kılıf Tavsiyeleri – InfoGrafik

Mobil aksesuar mağazanız sloganı ile onlarca telefon modelini ve binlerce aksesuar modelini müşterilerine sunan mobilurunleri.com eticarette güven veren firmalardan olmaya çalıştıklarını belirtiyor. Firma LG G4 Kılıfalmak isteyen ama hangi modeli alacağına karar veremeyenler için faydalı olacağını düşündüğümüz bir infografik sunmakta.

LG G4 5.5 inc ölçülerinde olan bir model yani büyük boyutlara sahip. Tasarım olarak önceki modellerine benzemesine karşın biraz daha ağır olan model geçtiğimiz günlerde yayınlanan dayanıklılık testlerinde G4′ün darbelere yada düşmeye karşı çok dayanıklı bir model olmadığını düşündürdü tabi bunu belirtirken son seri telefonların çoğunda da aynı durumun söz konusu olduğunun altını çizmek gerekir. Kullanıcılar aksesuar alırken büyüklük, incelik, sağlamlık ve ağırlık gibi kriterleri ister istemez göz önünde bulundururlar. Mobilurunleri.com mağazası g4 kılıf seçimlerinde erkek, bayan tüm müşterilerinin seçimlerine göre erkeklerin ve bayanların hangi konulara önem verdiğini bu rapor ile ortaya koymuş oluyor.

LG G4 Kılıf Tavsiyeleri

LG G4 Kılıf Tercihleri

Infografik erkek müşterilerin %65 kadın müşterilerin %35 oranında LG G4 kılıf aldığı bilgisini sunuyor. Bu da erkeklerin daha fazla G4 aldığı düşüncesini doğuruyor. Sitede  G4 arka kapak %34 ,  G4 kapaklı kılıf %41,  G4 çerçeve %25 alınmış infografikte yok ama arka kapak satışlarının %55’inin G4 silikon kılıf olduğu aktarıldı.

Kılıf Alırken Erkekler Ne İster Bayanlar Ne İster ?

Erkek müşterilerin dayanıklılıktan çok telefonun inceliğine önem verdiklerini söyleyebiliriz bunun nedeni kapaklı kılıfların cihazların hem ön hemde arka tarafını koruması bunun yanında kalınlık dez avantajını bulundurması. Bazı arka kapaklar özellikle Hybrit aksesuarlar (Silikon, metal, sert plastik) ham maddelerin bir arada kullanılanları oldukça sağlam olduğunu ve iyi koruduğunu belirtmek gerekir. Bayların %28 kapaklıya karşın %27 gibi aslında diğer ürünlere göre daha az satın alındığı bilinen çerçevelere bu kadar yüksek oranda rabet göstermesi bunun bir göstergesi olabilir. Aşağıda online mağazanın hazırladığı info grafiğin sizde de bazı fikirler oluşturabileceğini düşünüyoruz ve incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Mobilurunleri.com sayfasını yeniledi ve test sürecinden başarı ile geçti. Yeni yayına aldığı desktop ve mobil arayüzü ile sizlere bilgisayarınızdan veya mobil cihazınızdan binlerce ürünü renk ayrımı, kategori ve fiyat aralığı gibi önemli kriterlere ayırarak binlerce ürün arasında kaybolmanızı engellemiş ve bunda başarılı olduğunu söylemeliyiz.

Kılıf alırken yanında ekran koruyucu veya farklı bir ürünü çok uygun fiyatlara almak yada her siparişte ücretsiz ekran filmi gibi kampanyalarla müşterilerinin beğenisini kazanıyor. Uygun fiyatlarla birçok farklı seçeneği bulabileceğiniz websitesinden tüm siparişlerde ücretsiz kargo ödeme şekli olarakta kapıda ödeme veya kredi kartı’na 9 taksit, paypal yada banka havale kullanabilir 256 Bit SSL güvenliği sayesinde de güvenle alışveriş yapabileceğiniz bir butik e-ticaret sitesi.

LG G4 kılıflar için : https://www.mobilurunleri.com/g4-kilif

One thought on “Mobilurunleri.com LG G4 Kılıf Tavsiyeleri – InfoGrafik

  • 02 Eylül 2015 at 17:11
    Permalink

    Bende arka kapak tercih ettim bence ince olması oldukça önemli düşmemesi için azami dikkat gerekli tabi :)

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: