Navimex android oto navigasyon cihazları

Android işletim sistemleri telefonlarımızdan sonra araçlarımıza da girdi. Araç orijinal teypleri yerine takılabilen android işletim sistemli multimedya navigasyon cihazları alınabilir fiyatlara indi. Araca özel geliştirilen cihazlar hiçbir tadilat gerektirmeden araca kısa sürede takılabiliyor.

İnternete wifi üzerinden bağlanan cihazlar geri görüş kamerası, televizyon, navigasyon, usb üzerinden müzik ve video klip, bluetooth sesli görüşme gibi onlarca özellik ile aracınızda farklı bir deneyim sunuyor.

Son yıllarda en çok satılan android oto navigasyon cihaz markalarından biri olan Navimex modelleri kullanıcılardan büyük beğeni topladı. VW, Ford, Honda, Renault modelleri için en çok tavsiye edilen android modeli olan Navimex, 1gb ram cortex a9 işlemci, philips radyo tuneri gibi özelliklerle ön plana çıkıyor.

Navimex Android Ankara yetkili bayi olan EMR garage internet sitesi navigasyonstore.com üzerinden satış ve destek sunuyor. Aracınıza özel android işletim sistemli oto navigasyon cihaz modellerini site üzerinden inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: