OCZ Fatal1ty Güç Kaynağından 750W

OCZ Fatal1ty Güç Kaynağından 750W

OCZ Fatal1ty 750W

Yassı modüler kablolamaya sahip, güçlü bir güç kaynağı arayan bilgisayar meraklılarının imdadına OCZ Fatal1ty yetişecek. Kalbinde 750 W güç barındıran yeni PSU ’nun tasarımına 12 kez dünya şampiyonu olan oyuncu Jonathan “Fatal1ty” Wendel de yardım etmiş ve zavallı kurbanlarının gereksinimlerini tam karşılayacak bir ürün tasarlamışlar. Yeni güç kaynağının parlak kırmızı aydınlatması da oyuncuların kafaları Fatal1ty tarafından uçurulmadan önce yanıp kül olan umutlarını simgeliyormuş.

Salı günü OCZ ’nin yaptığı açıklamaya göre yeni Fatal1ty 750W standartların çok üzerindeki 45°C sıcaklıkta bile saatlerce çalışacak biçimde üretilmiş. Sıcaklığa duyarlı çift bilyeli 135 mm. fanla soğutulan ürün oldukça sessiz çalışıyor ve %85 verimiyle de elektrik faturalarınızı boşuna şişirmiyor.

OCZ Technology ürün yöneticisi Ryan Edwards “Fatal1ty ile beraber çalışarak yüksek başarımlı bir oyun güç kaynağı tasarlamak gerçekten güzel bir deneyimdi. Jonathan ve OCZ olarak biz oyuna hevesli, yoğun oyun deneyimi yaşamak isteyen oyuncuların gereksinimlerini karşılamak için benzer düşüncelere sahibiz. Yeni Fatal1ty 750 ile beraber sert oyuncular ve meraklı bilgisayarcılar sistemlerinin teknolojinin ve tasarımın son örneği bir PSU tarafından beslendiğinden emin olacaklar.” diyerek oldukça iddialı konuşuyor.

Fatal1ty 750W halen satış listelerine girmedi, ancak kuzeni 700W ’lık model verigler ve masraflar hariç 105-135 USD fiyattan satılırken, 550W modelin fiyatı 70 USD dolayında.


Etiketler:
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN


Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: