O’na En Akıllısını Alın

Günümüz koşullarının olmazsa olmazı haline gelen akıllı telefonlar,  markalar bazında birbirleri ile sürekli yarış halindeler. Kendi aralarında rekabet halinde olan markalar ve sürekli kendilerini yenileyerek teknolojik özellikleriyle kullanıcılarının hayallerini gerçekleştirmeyi başarıyor. Cep yakan fiyatlarıyla karşımıza çıkan son model cep telefonları her yaşta alıcıya hitap etmeyi başarıyor. Kısaca bahsetmek gerekirse, Apple markasının en son çıkarmış olduğu iPhone 6 iki farklı modeliyle alıcısının ilgisini çekmiş durumda. Buna karşılık Samsung, Galaksi serisi ile rekabetten geri kalmıyor. İsterseniz hem şık hem de kullanışlı bir hediye olarak alınabilecek akıllı telefonları detaylı bir şekilde inceleyelim.

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, hediye olarak alınacak akıllı telefonların ilk sırasında yer alıyor. Alıcısını kararsız bırakan Apple,  aynı özellik ve farklı tasarımlarıyla karşımızda. Galaxsi Alpha geniş ekran ve sekiz çekirdek işlemcisiyle ikinci sırada. X PERİA serisi son zamanlarda ailesine Z3’ü ekleyerek hediye alınabilecek telefonlar klasmanına merhaba dedi. Samsung Galaksi S5 ise fiyat bakımından iPhone’a rakip gibi görünse de hediye alınırken daha uygun fiyat algısı yaratıyor. Teknolojinin devleri olarak görünen akıllı telefonlar mutlaka bir alıcı buluyor.

Hediye olarak gayet gösterişli ve zengin olarak sunulan akıllı telefonlar 7’den 77 ye herkesin ilgi odağı halinde. Dokunmatik ekran özellikleriyle, yüksek çözünürlü kameralarıyla, bilgisayarı aratmayan yönleriyle hem işte hem seyahatte hem de günlük yaşantımızda olmazsa olmazımız. Üstelik tüm bu özelliklerinden dolayı fiyatları kullanıcıları çokta fazla düşündürmüyor. Sürekli yenilenen,  bir adım daha ileriye giden teknolojiye hâkim olan dünya ekonomisi neredeyse tüm yatırımını teknik ürünlere harcıyor gibi gözüküyor. Yeni yıla girmemize sayılı günler kala sevdiklerimize birer teknoloji harikası olan akıllı telefonlardan birini hediye alabilir, onları mutlu edebiliriz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: