Online film izleme

Serinin 4. filmi Kayıp Çağ başlığı ile çıkan Transformers 4 İzle de yönetmen koltuğunda Michael Bay oturmaktadır. Filminbaşrollerinde Mark Wahlberg, Nicola Peltzve Jack Reynoroynuyor. Serinin devam filmi niteliğindedir. CadeYeager adında bir tamircinin yaralı bir kamyonet olan OptimusPrime’ı bulması ve diğer Autobotlar ile iletişime geçmesini sağlamak durumdan yola çıkan hikayeye başlarından geçen olaylar ve Autobotların dünyayı tehdit eden bir tehlikeyi yok etme çabalarını anlatmaktadır. Tempo ve aksiyonun hiç bitmediği bu seride 4. filmde de aynı şekilde devam etmektedir. Ses efektlerinin çok ve başarılı kullanıldığı bu film bu bölümde eksik oyuncularının olmasına rağmen aynı başarıyı yakalamıştır. Görsel açıdan bu film size keyif verecektir. Gerilimin ve temponun hiç düşmediği bu film size eğlenceli saatler yaşatacak. Oyunculuk başarıları ve kurgusu ile dikkat çeken filmde ayrıca başarılı bir karakter prototipi oluşturulmuş.

 

Birinci filmin devamı olan Hükümet Kadın 2 yönetmenliğini ve yazarlığını Sermiyan Midyat’ın yaptığı bir filmdir. Midyat aynı zamanda filmin başrol oyuncusudur. Yine başrolde bulunan Demet Akbağ da bu film ile başarısından söz ettirmiştir. Film komedi türünde karşımıza çıkmaktadır. Filmde Sermiyan Midyat’ın babaannesi olan ve ayrıca ilk kadın belediye başkanı olan Zekiye Midyat’ın hikayesi anlatılmaktadır. Zekice yazılmış espiriler oyunculuk başarıları ve hikayenin kalitesinin bir araya gelmesi ile size izlerken büyük keyif verecek bir film her an güldürecek ve sosyal ve siyasal ortama yaptığı göndermeler ile sizi düşündürecek bir filmdir. Zeka dolu espirilerin , hiciv sanatının bolca kullanıldığı sizi izlersen sıkmayacak  bir filmdir.

 

İzleyiciye büyük kolaylık sağlayan online film izle seyirciye dilediği her an filmi izleme olanağı sağlıyor. Aynı zamanda ücretsiz olması sebebiyle büyük kolaylık ve avantaj sağlayan bu yöntem filmler vizyona çıktıktan kısa süre sonra izleme olanağı

sağlaması ile büyük bir kesim tarafından tercih edilmektedir. İlk zamanlar tedirginlikle yaklaşılan bu film izleme kolaylığı internetin yayılması ve izleyicinin daha da iyi tanışması sayesinde büyük gelişim göstermiş ve topluma yayılmıştır.Hergün yeni bir filmin çıktığı bu sinema dünyasında film severlerin her filme rahatça ve kısa sürede ulaşmasını sağlamaktadır.Aynı zamanda ücretsiz olması ile tüketicinin ilgisini çekmeyi ve yönelmesini sağlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: