Oyun oynamak artık çok kolay

Oyun oynamak Oyunlari.CC ile artık sadece birkaç tık uzağınızda. En yeni, en güzel ve en sevilen oyunları artık sitemizde oynayabilirsiniz. Siz çocukların isteklerine ve zevkine göre her oyunun ilk adresi oluyoruz. İster macera oyunlarını, ister savaş, ister dövüş, isterseniz de makyaj yapma oyunları oynamak isteyin. Tüm kategorilerde en güzel oyunları kolayca bulabilir ve oynayabilirsiniz.

Sadece klavye veya sadece fareniz ile oynayabileceğiniz flash oyunlarla birlikte sınırsızca eğlenecek ve hayal dünyanızı geliştireceksiniz. Aynı zamanda bunları yaparken bilgisayarınızda oldukça eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

En popüler oyunlar!

En popüler oyunların adresi olarak siz çocuklar için dünyanın her yerinde, çocuklar tarafından en çok oynanan oyunları kolayca oynatıyoruz. Sadece klavye ve farenizle oynayabileceğiniz flash oyunları, oyunlara girmeden önce açıklama kısmını okuyarak daha iyi oynayabilir ve daha yüksek puanlar kazanabilirsiniz.

Son zamanların en popüler oyunu olan Zombi Taşları oyununu ister arkadaşınızla, ister ailenizle isterseniz de yalnız başınıza oynayın çok eğleneceksiniz. Zombi Taşlarında, benzini biten bir kişiyi zombilerin elinden kurtarmak sizin parmaklarınızın ucunda. Bakalım adamı kurtarabilecek misiniz?

Hem erkek çocuklar hem de kız çocuklar tarafından bir diğer çok sevilen oyun ise Bitkiler ve Zombiler. Dünyayı kurtarmak yine sizin parmaklarınızın ucunda olacak. Karşınıza çıkacak zombileri alt etmeye hazırsanız, sevimli bitkileriniz ve uzay aracınız emrinizde. Hemen oynayın ve dünyayı kurtarın!

Popüler zombi oyunlarının yanında makyaj yapma oyunları, futbol oyunları, 2 kişilik oyunlar, 3d oyunlar, Mario oyunları gibi eğlenceli oyunları kolayca sitemizden oynayabilirsiniz. Yüzlerce hatta binlerce farklı çocuk oyununu ücretsizce oynayarak maceraya katılmaya hazırsanız oyunları oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunları bir kez oynadıktan sonra çok sevecek, sürekli oynamak isteyecek ve hayal gücünüzü geliştirerek bölümleri daha kolay geçeceksiniz.

http://www.oyunlari.cc

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: