Özel İzmir Beko Servisi 7/24 Sizlerle!

Bulunduğum apartmanda neredeyse tüm komşularım Beko marka ürün kullanıyor ve biz de onların tavsiyeleri sayesinde Beko’yu tercih ettik ve ürünlerden oldukça memnun olduğumuzu da belirtmek isteriz. Beko kalitesine güvendiğimiz gibi servis hizmetlerine de güveniyoruz ancak özel servis firmaları yetkili servislere nazaran çok daha ilgili ve kaliteli işler yapıyor diyebiliriz.
Apartman olarak tek bir firmadan hizmet alıyoruz ve şu ana kadar herhangi bir sorun ile karşılaşan ya da sıkıntı yaşayan komşumuza rastlamadım.

Bizler de bu firmayı tercih ettik ve gerçekten anlattıkları kadar var, kusursuz bir işçiliğin yanı sıra ilgili ekipler de gerçekten aldıkları paranın hakkını veriyorlar. Bornova Beko Servis ailesine teşekkürlerimizi iletiyoruz çünkü onların sayesinde ürünlerimiz çok daha verimli ve çok daha kaliteli bir hale geliyor.

Firmayı sizlere tavsiye edebilirim çünkü güven konusunda diğer firmalardan bir adım öndeler ve ürünlerinizi sizin huzurunuzda tamir ediyorlar ve atölyeye ürün taşıma gibi bir durum söz konusu olmuyor. Firma çalışanları ile sürekli iletişim halinde olabilirsiniz bu anlamda gerekli teknik destek de sizlere en iyi şekilde sunuluyor.

Bornova Beko Servis firmasından alacağınız hizmetler 1 yıl garanti belgesi ile süsleniyor. Firmadan hizmet almak için hafta içini beklemenize gerek yok hafta sonu da web sitesinden kolayca ulaşabilir ve servis hizmetlerinden kısa sürede yararlanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: