Pandora Radio Uygulması

Kategori: Apple iOS - Yorum Yazın
Pandora Radio Uygulması

Apple firması teknoloji konusunda dev firmalardan biridir. Şirketin ürettiği Mac, iPhone, iPad gibi ürünler dünyada milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Özellikle profesyonel kullanıcılara hitap eden Apple ürünleri piyasanın en pahalı ürünleri arasında yer almaktadır. Şirketin kendine özgü tasarımları ve cihazlarının yapısı büyük beğeni toplamaktadır.

Apple cihazları için iTunes’te birçok uygulama mevcuttur. Bazı uygulamalar ücretliyken bazı uygulamalar kullanıcılara ücretsiz sunulmaktadır. En çok indirilen Apple uygulamalarından biri de Pandora Radio’dur. Pandora Media tarafından yayımlanan Pandora Radio ile cihazınızda kişiselleştirilmiş radyo deneyimini yaşayabileceksiniz. Milyonlarca kişi tarafından indirilen bu ücretsiz program sayesinde sadece oturum açarak yani kayıt yaparak sevdiğiniz şarkılardan oluşan bir radyo istasyonu meydana getirebileceksiniz.

Pandora Radio ile sizin gibi programı cihazlarına yükleyen diğer şanslı kullanıcılar, sizin oluşturduğunuz radyoyu rahatlıkla dinleyebilecekler. Ya da siz diğer Pandora Radio kullanıcılarının oluşturduğu Pandora Radio istasyonlarından size en uygun olanını dinleyebileceksiniz . Bunun için yapmanız gereken sadece programda mevcut oturumu açmak, sevdiğiniz türleri seçmek ve güzel bir şarkı listesi oluşturmak. Gerisini Pandora Radio programı otomatik olarak halledecektir. Bu zevkli program ile kişisel radyonuzun keyfini çıkarabilecek ve eğlenebileceksiniz.

Pandora Radio programından sınırsız faydalanmak için belirli bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Program iOS 6.0 ve üzeri versiyonlarda sorunsuz çalışmaktadır. Program Apple’ın iPhone, iPad ve iPod gibi cihazlarında çalışmaktadır. Değerlendirme bakımından 5 üzerinden 4.5 puan alan bu eğlenceli programı yükleyerek keyifli vakit geçirebilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Pandora Radio Uygulması (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Plastik Ayakkabılık dedi ki:

    Bu kadar önemli bilgiyi paylaştıgınız için teşekkür ederim

YORUM YAZIN


Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: