Paramparça Dizisi Rekorlar Kırıyor

Star tv ekranlarında yayın hayatına yeni başlayan daha 3.bölümü ile reyting rekorları kıran bu sezonun en iddaalı dizisi olarak gösterilen Paramparça Dizisi rekore doymuyor. Yayınlandığı her bölümü ile olay yaratan ve izleyicisi tarafından büyük övgü ile izlenen dizi bu sezon daha bir çok rekora imza atacağa benziyor. Paramparça dizisi oyuncularına biraz deginmemiz gerekir ise Erken Petekkaya ve Nurgül Yeşilaçay gibi deneyimli ve usta oyuncular dizinin baş rol oyunculuklarını yürütmekte. Bunların yanında dizi oyuncularından bazıları isimlerini yazmak gerekir ise Civan Canova,Ebru Özkan,Elvin Aydoğdu,Güneş Emir ve Leyla Tanlar gibi bir çok ünlü isim bu başarılı dizide yer almakta.

Paramparça dizisi konusu ise bir o kadar açıklı ve hüzünlü bir hikayesi var. İzleyenleri yürekten burkan ve izlediği ilk andan itibaren insan derinden hüzünlendiren senaryo iki annenin hastanede doğum sonrasında karışan bebeklerinin iki farklı ve maddi olarak zıt aileleri düşmesi sonucu başlayan hüzünlü bir hikayeyi anlatıyor. Uzun yıllar sonra ortaya çıkan bu karışıklık artık iş işten geçmiştir dedirtiyor. Çünkü aradan uzun yıllar geçmiştir ve ortaya çıkan bu gerçek iki ailede’de radikal şekilde değişikliklere sebebiyet verecektir. Fakat ortada büyük bir sorun vardır. Aileler birbirlerine zıt olmakla beraber bir taraf İstanbul sosyetesinin en ünlü simalardan olan aile bir tarafta ise helalinden parasını kazanan,kıt kanaat geçinebilen kızını zorluklar içerisinde yetiştirmiş dul bir bayanın kızıdır.

Paramparça İzleyen kişiler genellikle dizinin resmi sitesi veya resmi kanalı üzerinden dizi bölümlerini izlemektedirler. Fakat bağlantı adresinde verdiğimiz adresten Paramparça dizisi bölümlerinin geniş özeti,resim galerisi,fragman ve daha bir çok bilgiyi bulabileceğiniz gibi. Dizi hakkında merak ettikleriniz ve dizihakkında sormak istediğiniz tüm soruları bağlantı adresindeki siteden bizlere iletebilirsiniz. Fan sayfasının en büyük özelliklerinden bahsetmemiz gerekir ise Google alt yapısı kullanın site hızlı açılır olması ve her bir tarafının reklamlar ile doldurulmamış olması kullanıcıya büyük katkı sağlamakta ve sitede geçirilen süre zarfı içerisinde kullanıcıya büyük kolaylık ve rahatlık sağlamakta.Sitemiz hakkında her türlü duygu,düşünce ve fikirlerinizi sitemizin alt kısımda bulunan yorum panelinden bizlere söyleyebilirsiniz.

paramparça dizisi

2 thoughts on “Paramparça Dizisi Rekorlar Kırıyor

 • 25 Aralık 2014 at 15:42
  Permalink

  dizinin gerçektende çok acıklı bir hikayesi var yeni bölümünü merakla bekliyorum.

  Reply
 • 16 Aralık 2014 at 12:26
  Permalink

  paramparça dizisi gerçektende son yılların en popüler ve en güzel dizilerinden bir tanesidir. Fakat biz Cihan ile Dilara’nın ayrılmamasını istiyoruz.

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: