Parça Garantili Rowenta Bakım Onarım Servis Hizmeti

Rowenta Servisleri, güler yüzlü, hızlı, aktif, çözüm üreten servis çalışanları ile daima sizin hizmetinizdedir. Rowenta Servisleri hizmetlerinden faydalanabilmek için çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz 7/24 olacak şekilde, size en kaliteli ve güvenli hizmeti sunmak, mağduriyetinizi giderebilmek için, son teknoloji ürün, ekip ve yedek parçalarla birlikte, sorunlarınızı giderebilecek kapasite ile yanınızdadır.

Rowenta Servisleri, montaj, arıza, bakım, onarım, yedek parça ve benzeri hizmetlerin yanı sıra, acil bir durumda oluşabilecek sorunlar için de en akılcı, hızlı ve teknolojik imkânları sağlamaktadır.
Rowenta Servis teknik ekibi, herhangi bir arıza durumunda, hiç vakit kaybetmeden size ulaşmaktadır. Servisimiz personeli, teknik ekibi ve mühendisleri olarak, gerekli tüm teknik bilgi ve donanıma sahip bulunmaktayız. Acil bir arıza durumunda 7/24 olacak şekilde hizmetinizdedir.

Rowenta Servisleri ile yedek parça konusunda da içiniz rahat olsun. Rowenta Servis size, orijinal yedek parça hizmetini, bütçenize en uygun şekilde sağlamaktadır. Böylece eşyanızın ömrünü artırarak, maddi açıdan da size fayda sağlamayı amaçlamaktadır.
Rowenta Servisleri, size en hızlı şekilde ulaşabilmek için acil servis araçlarına sahiptir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti, bizim ilk sırada gelen amacımızdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: