Prenses Gelinlik Modelleri

Her gelin düğününde göz kamaştırıcı olmayı ve tıpkı bir prensese benzemeyi ister. Düğünde en küçük bir problem çıkmamasını ve her şeyin hayalindeki gibi olmasını da ister. Düğün hazırlıkları sırasında en uzun sürece sahip olan hazırlık gelinlik seçimidir. Gelinlik seçimi her gelin adayı için oldukça zorlu geçer ve bu durum sinirleri yıpratabilir. Elbette bütün hazırlıklar halledildikten sonra gerginlikler de ortadan kalkar ve gelin ile damadın en güzel gününün kutlamaları başlar. Düğününde prenses gibi olmak isteyen gelin adayları için de gerçekten prenses gelinlik modelleri bulunmaktadır. Bu modeller genelde gelinliğin eteğinin kabarık olması nedeni ile prenses gelinlik adını alır. Tıpkı masallardaki prenseslerin elbiseleri gibi bu gelinliklerin de etekleri aşırı derecede kabarık olur ve tüm dikkati üstüne çekmeyi oldukça iyi başarır.

Gelinlik modelleri birçok gelin adayının aklını oldukça karıştırırken bir yandan da gelinlik seçiminin ayrı bir heyecanı bulunmaktadır. Sonuçta düğünde en göz önünde olacak kişi gelin olacaktır ve gelinin de güzelliği ile göz kamaştırması gerekmektedir. Her gelin adayı düğününde hep hayal ettiği gelinliği giymek ister ve günümüzde bu hayalleri süsleyen gelinlikler genelde prenses gelinlik modelleri olur. Prenses gelinliklerin her detayı önemlidir. Kumaşı, tülü ve daha birçok detay özenle hazırlanmalıdır. Bu prenses gelinlik modellerinin üst kısmı da gelinin isteğine bağlı olarak hazırlanabilir. Örneğin straplez gelinlik üstleri son yılların en çok tercih edilenlerindendir. Straplez modellerin yanı sıra kolsuz, sıfır yaka gibi modeller de mevcuttur. Ayrıca gelinlik modelleri tesettürlü gelin adaylarına da hitap etmektedir. Kolları tamamen kapalı olan modellere başörtüleri de eklenmektedir. Böylece tesettürlü gelin adayları da istedikleri prenses gelinlik modeline sahip olabilmektedir.

Prenses gelinlik modelleri genelde küçük kızların daha çok ilgisini çeker ve büyüyünce bu gelinliği giymek için can atarlar. Küçüklüğünden beri prenses gelinlik modelini hayallerinde yaşatan gelin adayları için de tıpkı hayallerini süsleyen bir gelinlik bulmak oldukça kolay. Günümüzde binlerce gelinlik satışı yapan mağaza bulunmakta ve bu mağazalar mutlaka her şehirde yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: