Radyo Küpe

 

Kendine özgü kaliteli radyoculuk anlayışı ile uzun yıllardır radyo sektörünün nabzını tutan Radyo Küpe, arkasındaki sağlam ekibi ve yılların deneyimi ile bulunduğu konuma ulaşmıştır. En sevilen şarkıların ve programların kaliteli durağı olarak, dinleyenlerin beğenisini kazanmak için her türlü gayreti göstermektedir. Geniş bir yayın kitlesi ile başta Trakya dinleyicisi olmak üzere, Türkiye’deki birçok kişinin gönlünü fethetmeyi başarmaktadır. Bu anlamda seçtiği şarkı ve programlar ile her yaştan radyo dinleyicisinin beklentilerine yanıt verebilmek adına sürekli yenilik ve değişim Radyo Küpe’nin hizmet ilkeleri arasında yer almaktadır.

Radyo Küpe Programları

Radyo Küpenin kurumsal hizmet anlayışına ayak uyduran ve bu doğrultuda hizmet vermeyi amaç edinen ekibinin birçok farklı ve özgün programları ile gün içindeki saatler daha keyifli bir hal almaya başlamıştır. Yayın akışı içinde yer alan programlar arasında, Beş Çayı, Olan Biten ve Yeni Bir Gün gibi içeriği zengin programlara yer verilmektedir. Eğlenceli ve keyifli radyo programlarının yanı sıra her saat başı haberleri ile dinleyicilerin gündemden de haberdar olmalarını sağlıyor.

Basında Radyo Küpe

20 yılı aşkın radyoculuk hizmetleri ile birçok habere konu olan Radyo Küpe dinleyerek, kulaklarda küpe olmak adına en doğru yolda ilerlemeyi sürdürmektedir. Radyoculukta emin adımlarla ilerlerken, en güzel şarkıların ve programlarında adresi olmayı her zaman başarmaktadır.

Sevilen sanatçıların şarkılarını dinlemenin yanı sıra, hayranı olunan sanatçılar hakkında da Radyo Küpe aracılığı ile haberdar olunabilir. Yeni ve güncel haberleri ile sanat dünyasındaki gelişmeleri en önce siz öğrenebilirsiniz.

Radyo Küpe Farkı İle Müzik Keyfi

Farklı ve dinleyicilerine özel hizmetleri ile ayrıcalıklı radyonun adresi olan Radyo Küpe, müzik listelerinin ilk sırasında yer alan şarkıları çalarak her an eğlenceli ve keyifli vakit geçirmeyi sağlıyor. Online olarak www.canlidinlefm.com adresinden kesintisiz olarak takip edebileceğiniz bir radyodur.Birçok noktadan verdiği karasal yayınların yanı sıra, yeni uydu frekansları ile de, ulusal bir radyo özelliği kazanmıştır. Bu sayede nerede olursanız olun Radyo Küpe her an dinleyicilerinin yanındadır. Bu özelliği ile yıllardır radyo dinleyicilerinin favori radyolarından biridir. Bu sorumluluğun bilincinde olan bir kurumsal radyo olarak, dürüstlük ve güven dinleyiciye hissettirilmek istenen en önemli iki kavramdır.

Radyo Küpe Dinle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: