Raylı Tente Sistemleri

 

Firmamız cam balkon, kış bahçesi, kamelya, pergola, tente imalat ve satışını yaparak sizlere yaz kış konforla yaşayacağınız yaşam alanları oluşturuyor. Bu sistemlerle evlerinizin, sitelerinizin, cafe, restoran gibi işletmelerinizin açık alanları, bahçeleri, balkonları, teras ve verandaları yılın her günü kullanılabilir hale geliyor. Özellikle dar mekânlar bu sistemler sayesinde geniş ve ferah yapılar oluyor. Cafe, çay bahçesi, restoran, otel, sosyal tesis gibi mekânlarınızda pergolalarla yağmurdan, kardan, güneşten korunabileceğiniz bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Pergolalar hem müşterilerinizin yaz kış dışarıda oturabilmesini sağlayacak hem de işletmenize estetik bir değer kazandıracaktır. İşletmenize en uygun pergola tasarımını tasarımcımız hazırlayacaktır.

İşletmenizin açık alanı genişse bu alanda tente sistemi de uygulanabilir. Tenteler yaz aylarında güneşten, kış aylarında da yağmur ve kardan sizleri koruyacak, müşterilerinize mükemmel bir oturma alanı oluşturacaktır. Özel olarak üretilen tente kumaşları yağmur ve su geçirmez özelliklidir. Aynı zamanda ateşin yayılmasını da engellemektedir. Güneş ışınlarını süzerek size zarar vermesini de önleyecektir. Farklı tente sistemlerinden size en uygununu keşif hizmetimizle tespit ediyoruz. Ancak geniş alanlı işletmelerde en çok raylı tente sistemi tercih edilmektedir.

Raylı tente sistemleri kapladığı alanda sabit duruyor, ray sistemindeki rulmanların hareketiyle açılıp kapanıyor. İşletmeler için en rahat kullanım imkânını sunuyor. Dilediğiniz zaman açıp dilediğiniz zaman kapatarak ihtiyaca göre kullanabiliyorsunuz. Yazın sıcağından, yağmurdan, kardan etkilenmeden müşterileriniz ört mevsim mekânınızda zevkle vakit geçirebiliyor. Raylı tenteler ahşap ya da metal aksamlı yapılabiliyor. Kullanılan malzeme, kumaş kalitesi, alanın büyüklüğü gibi özellikler de fiyatların belirlenmesinde etkili oluyor.

Raylı tente yaptırmaya karar vermeden önce firmamızın modellerini ve fiyatlarını mutlaka görmeli ve ücretsiz keşif talebinde bulunmalısınız. Keşif ekibimiz adresinize gelerek alanın ölçülerini alacak, model tercihinizi öğrenecektir. Güzel bir tasarımla imalatı yapılacak olan tenteniz en kısa sürede monte edilecektir. Kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik sayesinde tentenizi uzun yıllar sorunsuz kullanabileceksiniz. Montajdan sonra da bakım ve onarım hizmetlerimizle yanınızda olmaya devam ediyoruz. Firmamız en uygun fiyatları ve kredi kartına ödeme kolaylıklarını da sizlere sunmaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: