Residant Evil: Revelations 2 Tanıtımı

 

Resident Evil serisi Capcom şirketi tarafından geliştirilen ve dağıtılan çoklu platform oyundudur. Aksiyon ve korku türündeki bu oyun özellikle bu türden hoşlananların merakla beklediği bir oyundur. Dünya üzerinde milyonlarca kişinin heyecanla oynadığı bu serinin son oyunu olan Resident Evil: Revelations 2’nin bilgisayarlar için çıkış tarihi 13 Mart 2015 olarak açıklanmıştır. Böyle olunca da oyunu bekleyenler iyice heyecanlanmışlardır.

Resieant Evil: Revelations 2’de hikaye kaldığı yerden tüm hızıyla devam edecek. Serinin takipçilerini yeni maceralar beklerken oyun bir akıl hastanesinde kahramanımızın uyanmasıyla başlamaktadır. Serinin önceki oyununda yer alan kahramanlar Claire Redfield ve Moira Burton bu oyunda da hikayenin merkezinde yer almaktadır. Resident Evil: Revelations 2’nin en önemli artılarından biri Co-op destekleyen altyapısıdır. Yani oyun devam ederken karakterler arasında geçiş yapabilme imkanı tanımaktadır. Oyunda yer alan diğer bir yenilik ise Raid modudur. Yani, bu mod ile zombilerle sürekli mücadele ederek yetenekleri geliştirme şansınız vardır. Yani kahramanınıza bu moda pratik yaptırarak yeteneklerini geliştirebilirsiniz. Oyunun grafikleri ve ses efektleri dikkat çekici düzeydedir.

Bilgisayar oyunları konusunda özellikle korku türünü sevenler Resident Evil serisine aşinadır. Serinin bu merakla beklenen oyunu bilgisayar oyunları arasında çok satanlar listesine kısa zamanda girecek gibi görünüyor. Tüm bölümleri ve tam sürümü içeren oyunun PC versiyonu 13 Mart tarihinden itibaren raflardaki yerini alacaktır. Bakalım oyun beklentileri karşılayabilecek mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: