Samsung 4K Ultra HO görüntü kaliteli Monitör

Samsung, dünyanın en mühim elektronik fuarlarından biri durumda olan IFA’da TV kategorisinde de yepyeni nesil ürünlerini tanıtmaya hazırlanıyor. LG ile beraber TV ekosisteminin en mühim 2 oyuncusundan biri durumda olan Samsung, Güney Kore’den iştirak eden haberlere yönelik en mühim rakibi LG’ye karşı önemli bir atılım gerçekleştirmek üzere.

1 28 inçlik AOC u2868Pqu Monitör; 2 AOC u2868Pqu Fiyatı ve Kullanım Kolaylığı; 3 AOC u2868Pqu Teknik Nitelikleri … 28 inçlik bu model full 60 Hz yenileme hızıyla 4K çözünürlük sunuyor. Etrafta menü düğmeleri yönelik -miyor sunuz. Farklı düğmeler mahaline 4 istikametli kullanabileceğiniz minik bir navigasyon düğmesini arka yüzünde, alışılagelmiş sağ aşağı köşede bulunduran monitör, menü kullanımıyla dahi çeşitlilik yaratmayı başarıyor .

 

4K UHD teknolojisinin beden bulduğu ekran, hemen hemen büyüleyici bir görsellik sunuyor. Menü üzerinden erişebileceğiniz Picture by Picture ve Picture in Picture 2.0 nitelikleri ile dilerseniz ekranı bölebilir ve farklı görüntü kaynaklarını monitör üstünde buluşturabilirsiniz. Monitörü oyunlarda da denedik. Açıkçası netice bir sürü başarılıydı. Zengin renkler bir tarafa , bir ms benzeri düşük reaksiyon süresiyle akıcı bir görüntü tecrübesi sunuyor.

 

samsung 4 k

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: