SAMSUNG GALAXY S5

 

Samsung markası, her ürettiği yeni telefonla beraber pazardaki konumunu her geçen gün daha da sağlamlaştırmaktadır. Ayrıca liderlik vasfını da korumayı en iyi şekilde başarabiliyor. Söz konusu olan bu firma, yeni akıllı telefonu olan Samsung Galaxy S5 modeli ile beraber rakip firmalarının yine önüne geçmeyi başarıyor. Yeni bir model olan bu telefon, hem tasarımı hem de üstün performansı sayesinde kullanıcılarının en iyi teknoloji dostu olarak yer alacaktır. Bir önceki modeline benzeyen ancak hem performans hem de tasarım olarak en yakın rakip firmalarını geçen Samsung markasının yeni modelini kesinlikle incelemelisiniz.

Ayrıca teknik özellikleri arasında en çok dikkat çeken konu ise, kamera özellikleridir. S5 modeli, tüm kullanıcılarına 16 MP kamera özelliği sunmaktadır. Bununla beraber de sizlere ileri teknolojiyi sunmaktadır. Samsung Galaxy S5 modelinin üst düzey fotoğraf yakalama sistemi sayesinde en keyifli anlarınız en kaliteli şekilde kayıt altına alınabilir. Ayrıca bu fotoğrafları dilediğiniz şekilde düzenleme fırsatı da sunulmaktadır.

5.1 inç boyutundaki muhteşem ekranda oyun oynarken ya da film izlerken kendinizi hem oyunda hem de filmin içindeymiş gibi hissetmeniz olağan bir durum olabilir. Samsung Galaxy S5 modeli hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/samsung-galaxy/s6-16gb-p161576787/ web adresini de incelemeniz mümkündür. Bunun yanı sıra üst düzey ses çıkışının da desteklenmesiyle beraber dokunmatiğinde mevcut olan dokunuş hazzı ve hassasiyet, sizlerin telefonu elinizden düşürmemenize yol açacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: