Samsung Galaxy S6 Özellikleri ve Fiyatı

 

Samsung, kullanıcısına başarılı bir telefonu sunmak için hazırlanmaktadır. Birbirinden üstün özelliklere sahip olan telefonlar üreten Samsung, Galaxy adlı serisine 6. telefonu eklemek için çalışmaktadır. Samsung’un üreteceği Galaxy S6 modeli özellikleri ile de kullanıcısına büyük bir merak uyandırmaktadır. Hakkında birbirinden farklı özellikler ortaya atılsa da özellikleri hakkında en çok elde edilen bilgiler şunlar olmaktadır.

Bu telefonun kamerası diğer telefonlara göre farklı olmaktadır. 5,5 inç ekran büyüklüğünde 2K çözünürlüğünde ve Süper AMOLED ekranı olacağı beklenmektedir. Samsung’un 8 çekirdekli Exynos 7 Octa 7420 işlemcisi, Mali-T760 grafik işlemcisi ve 3 GB RAM gibi özellikleri bulunacağı beklenmektedir. Samsung’un bu özellikleriyle bu telefonu çıkaracağı beklenmektedir. Samsung bu telefon için henüz ortaya bir fiyat çıkarmamıştır. Ancak Galaxy s5’i çıkardığı fiyattan fazla olacağı beklenmektedir.

Samsung Galaxy s6’nın diğer telefonlardan farklı ve başarılı olacağı düşünülmektedir. Eğer kullanıcısına sunulursa bu özellikleri ve telefonun tarz görünüşünden iyi bir satış yapılacağı görünmektedir. Telefon kullanıcıları şimdiden telefonun ne zaman çıkacağı hakkında farklı farklı birimlerden farklı farklı bilgiler ortaya çıkmaktadır. Samsung Galaxy S6 özellikleri ile rafa geliş tarihini uzatacağı gibi görünmektedir. Ancak tahminen Şubat ayında kullanıcısına sunulacağı düşünülmektedir. İddialı bu telefonun İphone 6’dan sonra çıkacak olması da kullanıcısı tarafından iddialı bir telefon olacağı görülmektedir. Kullanıcısı tarafından çıkarılmadan büyük merak uyandıran Galaxy S6’nın çok satılacağı görülmektedir. Fiyatı ise 2150 TL civarında olması beklenmektedir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: