samsung galaxy xcover2 Hafız sorunu, hafıza yükseltme sorunu

Toza korumalı, suya karşı dayanıklı, batarya kapak kilitli, darbelere karşı korunaklı, net görüntü sunan 4 inçlik geniş ekranlı yüksek çözünürlüklü 5MP kameralı, 50 metreya kadar daha iyi bağlantı kuran bluetoothlu, 1GHz çekirdek işlemcili samsung galaxy xcover2 nin tek olumsuz yönü samsung galaxy xcover2 Hafız sorunu, hafıza yükseltme sorunu olması. Hayatınızı sıradanlıktan çıkaran bu telefonun saymakla bitiremeyeceğimiz olumlu özelliklerinin yanında tek olumsuz özelliği olarak hafıza sorunu karşımıza çıkıyor.

Telefona indirilen birkaç uygulama sonrasında telefon ne yazık ki hafıza dolu bildirimi vermeye başlıyor haliyle b da kullanıcıları şaşırtıyor. samsung galaxy xcover2 Hafız sorunu, hafıza yükseltme sorunu ile karşı karşıya kalan kullanıcı bazı uygulamaları SD karta aktarmak istiyor ve bunda da başarısız oluyor. Yetersiz hafıza onlarca güzel özelliği olan bu telefonda hafıza sorunu tek kelime ile tam bir hayal kırıklığı! Daha büyük sorun ise Telefon için alınan ek hafıza kartı yani SD karta telefondaki uygulamalar yüklenemiyor. Hafıza kartı sadece fotoğrafları kabul ediyor ve telefona yüklü olan hiçbir uygulamayı taşıma işlemini gerçekleştiremiyorsunuz.

Telefonunun insanlara sunduğu 4 gb hafızanın 3 gb’lik alanı zaten telefon tarafından kullanılıyor. Geriye kalan 1 gb’lık alan ise uygulamalara yetmiyor. samsung galaxy xcover2 Hafız sorunu, hafıza yükseltme sorunu tüm kullanıcıların en önemli şikâyetleri arasında yer alıyor. Telefonu kullanmaya başladığı günden itibaren hafıza sorunu ile karşı karşıya samsung galaxy xcover 2 kullanıcıları bu problemin bir an önce çözülmesini ve telefonunun güncellenerek hafıza kartına taşınma sorununun ortadan kaldırılmasını istiyor. Onlarca olumlu özelliğin yanında sadece bu sorun dolayısı ile imaj kaybeden telefon diğer olumlu özellikleri ile ilgiyi üstüne çekmeyi başarıyor.

Android genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: