SAMSUNG S6 CEP TELEFONU

 

Günümüzde çeşitli markalar tarafından pek çok model de cep telefonu üretilmektedir. Bu markalar arasında dikkatleri Samsung markası çekmektedir. Son çıkarttığı telefonlardan biri olan s6 hem arka tarafında hem de ön tarafında bulunan Corning Gorilla Glass 4 cam sistemi ile telefon diğer modellere göre oldukça dayanıklı ve şık bir telefondur. Tasarımı ile insanların dikkatini çeken akıllı telefon diğer akıllı telefonlara nazaran %50 daha dayanıklı olduğu belirlenmiştir. Sitemizden telefonu ayrıntılı olarak inceleyebilir hatta mağazalardan verilen fiyat tekliflerini de kolayca inceleyebilirsiniz. Böylece bütçenize en uygun fiyatı veren mağazadan telefonu kolaylıkla satın alabilirsiniz.

32 GB depolama hafızasına sahip olan Samsung s6 üstün bir performansa sahip olarak karşımıza çıkar. Kullanıcıları tarafından oldukça beğeni kazanan telefon 6,8 mm inceliğe, 138 gram ağırlığına sahip olan bir yapıya sahiptir. 2550 mAh pil kapasitesine sahip olan telefon 17 saat konuşma süresine sahip olduğu belirlenmiştir. Böylece uzun süreli bir kullanım imkânı sizleri beklemektedir.

Dayanıklı yapısının yanı sıra ince ve şık bir tasarıma sahip olan akıllı telefon sekiz çekirdekli bir işlemciye sahiptir. Yüksek çözünürlüklü kamera sistemi bulunan Samsung s6, 16 MP arka kamera5 MP ön kameraya sahiptir. Böylece güzel anlarınızı ölümsüz hale getirebilirsiniz. Telefonun geliştirilmiş yazılım ve yüksek çözünürlüklü kamerası sayesinde insanlar tarafından tercih edilen bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/samsung-galaxy/s6-32gb-p205358419/linkini tıklayarak gerekli incelemeleri sağlayabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: